Сідней Австралія – ​​побачити, що ваші упустити – сингли напрямків.

Літній час в Сіднеї бачить туристичний бум, як іноземних туристів сходяться на цьому неймовірному місті. У Сіднеї все, що ви могли тільки мріяти, щоб побачити і зробити все, загорнутий в одне велике місце. Цей дивовижний місто Aussie був визнаний найпопулярнішим туристичним напрямом у світі протягом кількох років поспіль.

Вдень і вночі, захоплюючий вид на гавань Сіднея зазвичай розглядається як найкрасивіший в будь-яку точку світу. Sydney Harbour розташований в самому центрі міста і оточена центральному діловому районі Сіднея, багатомільйонної нерухомістю, міжнародних готелів і п’ять ресторанів зірки якості. Гавань знаходиться в постійний гул катери, яхти і пороми. Листівка прекрасний вид також фіксує на знаменитий Сіднейський міст Харбор-Брідж і Сіднейський оперний театр.

Вдень: Літо в Сіднеї для молодих синглів пропонує великий масив пам’ятки. Міські пляжі Бонді і як Куги упаковані повний хорошого енергійного туристів і місцевих жителів. Бонді і Куги захоплюючі місця для таємного вуайеріст в кожному з нас, щоб спостерігати за людьми, так як ці місця пляж, здається, залучають генетично благословив. Австралійські і міжнародні знаменитості часто можна помітити в модному кафе Бонді. Існує широкий суміш людей, починаючи від багатих і знаменитих до туристів, відпочиваючих, і від всіляких країні можна собі уявити. Паби та бари повні активності вдень і це відмінний спосіб спілкуватися з деякими з багатьох вільних відвідин за кордону. Є десятки інших місцях гідні згадки, але не вистачає місця в цій статті, щоб відповідати їм усім дюйма Таким чином, щоб отримати негайний відчути ті людей свято ви знаходитесь в для, книга розміщення у Бонді або сусідніх Куги і штовхнути речі з новою силою!

Вночі: Є сотні барів, нічних клубів і ресторанів в межах або декількох хвилинах ходьби або швидка поїздка на таксі. Кінгс-Крос, Дарлінгхерст, Дарлінг і центрального ділового району, де вони знаходяться. Kings Cross качає 24/7 гуляк пропонує чудове Піду в нічний клуб і дорослі майданчиках. Хрест славиться своїми стриптиз-клубів та є серцем секс Австралії і торгових препарату. Кінгс-Крос є все це, хоча новачків в області повинні бути поставлені до відома про зубожілих і противно елементів, які виходять разом з такого місця. Дарлінг Харбор дня це відмінний день сім’ї для покупок, їжі і прогулянки вздовж кромки води і оточений місто з одного боку і п’ятизіркові готелі на міжнародному інший. Star City Casino також знаходиться в межах пішої досяжності. Дарлінгхерст інша сторона Сіднеї центрального розташування. Дарлінгхерст в Оксфорд-Стріт знаходиться поруч з Кінгс-Крос. Дарлінгхерст це супер модно місці і для гетеросексуалів і геїв. Oxford St становить близько двох кілометрів в довжину і варення упакований з магазинами, барами, нічними клубами харчування для всіх верств суспільства.

Одномісний в Сіднеї і бажаючих взяти в атмосферу з доброю одного хлопець чи дівчина? сайти знайомств забезпечують синглу з можливістю знайти когось особливого чи навіть друзями. Єдине, що турбуватися з приводу синглу відвідуєте Сіднеї в тому, як вмістити все дюйма Бажаємо вам приємного відпочинку!