Топ Флірт Поради для жінок

У сучасному світі, переважна більшість чоловіків заявили, що вони б просто любити його, якщо жінка буде говорити з ними першим або принаймні висловити, що ви зацікавлені в перевірці їх. Дами, ось кілька корисних флірт поради, які допоможуть вирвати шматок, що по всій кімнаті. Пам’ятайте, що флірт це спосіб підключення від серця і визнаючи когось. Будьте відкритими і отримуйте задоволення.
тут ми йдемо

• Не сідайте з іншими жінками: Це велика. Якщо ви шукаєте людину, щоб до вас не спробувати O бути навколо інших жінок. Чоловіки не хочуть, щоб ви, щоб відхилити їх перед аудиторією. Якщо ви з собою друга, розділіть кожен так часто або зробити перерву від розмови чоловіки не хочуть ризикувати своїм незадоволенням, перериваючи вас.

• обережно ставитися до чоловіків: Якщо хтось вас не цікавить підходить до вас і фліртує, бути хорошими, інші чоловіки дивитися за тим, як ви реагуєте. Сміятися після або показувати візуальну несхвалення після його відходу може знизити ваші шанси на кого наближається до вас.

• Зробіть повторний контакт: Ви повинні дати не менше трьох окремих словесне або невербальне докази. Чому, запитаєте ви? Тому що, в перший раз він збирається, щоб роздивитися і переконатися, що це дійсно він, що ви фліртує з. Другий раз, він знає, що це його, і він, ймовірно, червоніти в цей час, також він може ходити повз вас, і принаймні дати посмішкою; Він перевіряє вас трохи більше. Втретє ви можете висловити свій інтерес, введення себе, даючи доповнення або розмахуючи з іншого кінця кімнати. Тепер він знає, що ви відкриті для зустрічі все інше почне падати на місце найближчим часом.

• Whisper: Якщо ви хочете, щоб привернути його увагу, то пошепки, він завжди отримує їх увагу. Ви можете запитати його, якщо ви можете сказати йому таємницю … Потім шепотіти йому на вухо додаток.

• Використовуйте систему приятеля. У цій системі, ви йдете через групу чоловіків і є один з ваших друзів дивитися, щоб бачити, хто перевірки вам.

• Будьте більш привабливим: плаття, щоб справити враження, показати трохи ногу, носити більш високі підбори, червона помада більш доступними і помітними ви будете. Ви повинні аркою спину мало, як ви сидіти високий і схрестіть ноги високо. Носити сережки, які досить цікаві, щоб хтось прокоментувати їх. Не перестарайтеся, хоча, ви не хочете послати невірний сигнал.

• Подивіться на нього через плече і посмішки. Роблячи це завжди ознака того, що вас цікавить.

• Дайте йому розгледіти з усіх боків з ніг до голови і кивнув схвально і мигати йому ваш самий чарівною усмішкою.

Якщо ви хочете, щоб виграти пан красивий по кімнаті більш, трохи флірту проходить довгий шлях. Велика флірт, коли практикується належним чином, і з правильним ставленням, є відкриття більше романтики, дружби і глибокого розширення професійних відносин і створює певний “хорошого” відчуття в вас і людей, яких ви фліртувати с. Удачи.