альфа розуміння ролі жінки моделі та характеристики

В Альфа реляційним Динаміка Мені подобається мати справу з Альфа-жінка моделей. Коли ви знаєте, ваше ставлення до “Альфа” моделі жінок, тих, які мають «менші» калібру (або будь-яка їх комбінація), ви будете знати, як обробляти або працювати.

Майте на увазі, що більшість тренерів знайомства навіть не стикаються на тему жіночого біхевіоризму .. Я не знаю, чому, тому що це половина головоломки. Може бути, тому що вони просто не розуміли, і поставити все акцент на людину .. якщо він
вдається це “повинен” з його вини.

З Альфа RD ми повинні дивитися в корені жіночий біхевіоризм тому ми можемо бачити чітко і вирівняти пов’язані елементи в своє місце; так само, як архітектор чи потужний виробник буде робити.

Добре, таким чином ..

Жінка (як чоловік) має три основних поведінкових характеристик; Природний, Внутрішня та соціальної. Від цього, визначають всі їх поведінку (я тільки що розбив його). Знай свого ставлення до кожного з цих кореневих
‘Behavioristics’ на будь-якому рівні розвитку, і ви будете це потужний і ефективний дамський угодник.

N.I.S. Альфа жінок ми можемо подивитися на як загальні стереотипи, щоб допомогти ‘поїзд’ Ви диференціюючи ці характеристики.

Як я визначаю, є, природний альфа альфа внутрішньої та соціальної альфа. Тут я просто дам вам короткий огляд, щоб ви знали, що я говорю, тому що ви знаєте, ці жінки, це просто час, щоб дійсно «бачити».

У N.I.S. замовлення, я називаю ці жіночі моделі Альфа; Palmys, Prada і Prickteases.

Природною моделлю ролі альфа Зараз я надаю слово ‘Palmy’ (або чистою, пастирські). Це названо на честь тайського Palmy співак, який є прекрасним прикладом дуже сильного природного жіночої енергії і характеру. У неї є невинність і чистоту, в її характері, і це дуже легко побачити, особливо більш пізнавальної та альфа ви стаєте як людина.

Природні жінка альфа є більш традиційним жінки, як ви знаєте її. Вона не «розвинених» обов’язково так, як Prada, і вона не була під впливом як Prickteases. Palmy б ідеальна дружина, тому що вона не була пошкоджена більше з неприродними / тертя догми.

Є кілька чисто природні жінок, які залишилися в соціальній матриці. Ось чому це так важко, щоб бачити їх. Ви значною мірою повинні покинути соціальну сама матриця і перейти до більш природного і вниз до землі культури.

За іронією долі, ці жінки як і раніше становлять більшість жінок у всьому світі, але архітектори не хотіли б, щоб ви знали, що якщо вони втратять гроші і владу.

Альфа жінок, яких ви більше звикли є Prada і Prickteases які залякують лайно з більшості чоловіків щодня.

Prada є давній подрузі типів (так що ви думаєте). Вони розумні, працьовиті,
«Незалежні», кар’єра жінки, яка знає, як одягатися дуже добре. Вам не думати про секс з нею, коли ви бачите її, але ти любиш її енергії і до цих пір відкинутий ідея бути з нею.

Вони часто мають осторонь і зневажливе ставлення до людей через їх придбала незалежність. Prada є «внутрішнє» жінок алфавітно тому що вони розробили сильної, незалежної і унікальною особистістю і персоною. Ви можете думати про них як представляє Нью-Йорку.

Прикладами можуть служити Опра Уїнфрі, Конді Райс, newsanchor жінок, мода моделей (для жінок одягу), Ніколь Kidmans, дівчина в окулярах і кінський хвіст в Нью-Йорку кабіною.

Prickteases є соціальні жінок Альфа. Можна сказати, що вони представляють Лос-Анджелесі. У них взагалі є вибіленої світле волосся, підроблені сиськи, жорсткий, сексуальний одяг, і вони
звик бути стимулом, як і їх зразками для наслідування дівчат Playboy і порнозірки.

Вони будуть мигати їх T & в інтернеті, в нічних клубах або чоловічі журнали.

Вони майже залежить від соціального «гри». Стереотипні Pricktease (Playboy Girl) з низьким вмістом внутрішній характер порівняно з Prada,.

І все інші жінки загальне поєднання зазвичай менших, ніж альфа якості. Тепер, звичайно, кожна жінка унікальна, але й унікальний, який підпадає під її внутрішній характер.

Велика точка тут мають пізнання ‘behavioristics “ці корінь, так що ви можете принести жінок на землю реляційні. Коли ви розумієте, ваші відносини з будь-яким рівнем її розвитку і може зрозуміти, що вона все ще така людина, як ви, ви будете в змозі припинити її “Pussaliath.

її внутрішньої і соціального характеру є причинно вкорінені й «логічної». Це її природний характер, що має значення так що ви можете перевизначити будь-якому рівні розвитку вона має по відношенню до вас, тому що це природний характер, що має значення в будь-якому випадку.

Коли ви перебуваєте в розмірі своєї, а не overedifying її характеристиками (B / C ви розумієте їх зараз), ви насправді зможе потім цінуєте її, яка вона є, а не бути засліпленим його.

Таким чином, кожна жінка має трохи Palmy, Prada і Pricktease в ній. Вони всі різні, але саме ці три альфа жіночих моделей, які будуть навчати вас є сила.

Тому що, коли ви знаєте, ваше ставлення до моделі самих екстремальних і бажано “альфа” кожного з цих (тобто Періс Хілтон соціальної альфа), то ви будете знати, ваше ставлення до всіх інших жінкам, які представляють будь-якому рівні влади теж.

Існує набагато більше підготовки, зробити в цій галузі, тому я закликаю вас, щоб дізнатися більше, тому що це і є справжня, тому що замість виправлення в невігластві їх позикових потужність (коріння соціальної точок зору), ви зможете, щоб прорватися через все це і побачити справжню жінку, зберігаючи свою силу і користь.

-Ріон Вільямс