впоратися з розривом вгору – використання відносин психології успішно

Я хочу розповісти вам, як можна використовувати психологію відносин не тільки в боротьбі з розривом вгору, але і в тому, щоб ваші колишні тому. Ті ж принципи застосовні також до існуючої відносини, які потребує зміцнення.

В основному ми повинні навчитися розпізнавати, що руйнівну поведінку або пошкодження може зруйнувати відносини і як хороший старомодний компроміси можуть бути цінним активом. Тобто, як політика працює, але те ж саме вірно для відносин, можливо, навіть більшою мірою. Чоловіки і жінки також повідомити свої бажання і потреби абсолютно по-різному.

Дії говорять голосніше, ніж слова і, що особливо актуально для чоловіків. Якщо жінка пиляє її партнер весь час про деякі питання, проблеми або негативну поведінку, то вона, можливо, також битися головою об стіну. Ті, негативну поведінку, швидше за все, удвічі.

Жінки повинні навчитися брати на себе більше психологічний підхід і найпростіший спосіб все, щоб пройти певні речі і уникнути спору. Якщо жінки постійно нещасні, засмутитися або розсердитися, то людина, швидше за все, розвіється і стане більш віддаленими. Це не означає, що певні питання повинні бути віддані забуттю, але є завжди золоту середину. Це одна з причин, чому деякі пари розпадаються, і вони не мають ні найменшого уявлення про впоратися з розривом вгору, тому що вони не знають про деякі принципів психології відносин.

Чоловіки будуть реагувати на позитивні щасливою жінкою і зробить все, що в їхніх силах, щоб тримати її таким чином. Багато відносини залежати від того, щасливі в компанії один одного. якщо жінка продовжує аналізу, обговорюючи і сперечаючись, то навряд чи варто сподіватися, що пара буде успішною в боротьбі з розривом вгору і навіть менш успішними в отриманні знову разом.

Якщо ви жінка, ви можете знайти його важко бути завжди усміхнений і щасливий, але є способи зробити це простіше. Не забудьте зробити щось, що змушує вас почувати себе великим, нову зачіску, тренажерний зал, купувати щось або приготування їжі. Якщо ці речі зроблять вас щасливими, то ви можете передати, що до вашого партнера. Більшість відносини засновані на загальних щасливим досвідом. Це ті речі, які так важливі у зв’язку.

Це не означає, що, коли у жінки є проблеми, вона повинна приховувати його. Це коли говориш необхідно і важливо, бо навіщо жінки завжди повинні представити щасливе обличчя? Якщо ви чоловік, ви повинні навчитися слухати і ставити запитання і показати, що ви активно слухати. Якщо ви відчуваєте, що ваш партнер дистанціюючись від вас, спробуйте слухати співчутливо і внести свій внесок у дискусію. Це показує жінці, що ви цінуєте її досить високо, щоб дійсно сісти і слухати. Ви не можете завжди винні PMT!

Як розвинути навички аудіювання? Вимкніть будь-які засоби масової інформації, як мобільні телефони, телевізор і ноутбук. Я сказав, що чоловіки віддають перевагу дії і ось хороший практичний приклад. Прослуховування зміцнює зв’язки і робить жінку відчувати себе більш любили і хотіли, і що в свою чергу поклав її в найкращому настрої, так що варто сторицею в довгостроковій перспективі. Це може зміцнити відносини, і вона також може допомогти парам у боротьбі з розривом вгору, якщо вони дійсно хочуть, щоб повернутися знову разом.