грати важко отримати – як зробити його або її хочуть, щоб переслідувати вас

У моїй статті: Чи є грати важко отримати зробить вас більш привабливою? Я згадав, що два найбільших помилок, чоловіки і жінки з грати важко отримати до 1) Грати важко отримати, навіть якщо вони ще не знаю, якщо інша людина цікавиться взагалі, 2) Грати занадто важко отримати, що інша людина думає, що ви “не цікавить”.

Якщо ви граєте важко отримати, і ніхто не женеться за вами, тобто не грати важко отримати, тобто брехати собі. Перед тим, як почати грати важко отримати, Ви повинні спочатку зробити, що інша людина хоче грати, і зацікавлена ​​в погоню. Перш за все, необхідно дати йому або їй причин бажати, щоб переслідувати вас.

У культурі я був вихований в, це називається: “тонке мистецтво організації, щоб бути спійманим”. Це ритуал залицяння, що наші предки виявили, спостерігаючи за залицяння інших диких тварин і тонкої настройки його для своїх власних потреб. Цей ритуал все ще є частиною охороняється егоїстично езотеричних ритуалів і мистецтв.

Вся стратегія, щоб дати іншій людині відчуття від погоні, коли насправді ви той, який домовився бути спійманим. Я просто розкрити одну таємницю делікатний мистецтво організації, щоб бути спійманим.

Ви, напевно, чули, що це завжди краще, щоб “залишити щось для уяви.” Існує певний сенс у цьому в тому, наскільки захоплюючим і, можливо, деякі додаткові провокації, то, але це не найкращий спосіб, щоб виконати, щоб бути спійманим особливо коли те небагато, що виявлено, показано або піддавати не робить нічого для уяви, крім запитати “чому?” або “навіщо?” Навіть гарні очі, ніжний голос або цікаву історію мають від здачі разових (а в деяких випадках навіть виразно огидна), якщо те, що представлено на очі не має явних або щире натяк розваги і задоволення, азарту і пригод або потяг і збудження.

Інша людина не повинен здогадатися, про що завгодно. Більшість людей не в змозі точно читати мову тіла інших людей кажучи вже про їх уми. нічого не приймати на віру. Нічого не залишати здогадки. Я не стверджую, що ми всі носити відкритий одяг, очне яблуко або витріщатися на кожному гарячі чоловіки чи жінки, флеш грудей або захоплення промежини а-ля Майкл Джексон, це не “не залишаючи нічого для уяви”, це моветон і ознака під розвинені статеві та соціальні навички.

Щоб нічого не було уяви означає, що ви накопичити достатньо інтриги і таємниці (з кожної довгий погляд, кожен вираз, кожне тіло твоє рух тощо), щоб зробити людину Цікаво, що тебе заводить, а що відбувається у вашому “сексуальний” голова . Людина збуджується, стимулювали і викликала їх власною фантазією. Їх власну уяву живить хвилювання для погоні.

Ви дійсно не потрібно багато чого зробити, але розслабитися і чекати, щоб бути спійманим. Там немає необхідності для будь-якого “методи зваблювання”, не потрібно діяти, як ти не такий збуджений, що не потрібно чекати, поки ви можете, перш ніж телефонувати після першого побачення, і не потрібно робити вигляд, що зайнятий і т.д. У Фактично ви можете називати його / її щодня або виходити щовечора, щоб прогодувати більше в його / її фантазію. Ніщо не є більш потужним, ніж спокуслива власну уяву людини.

Так що – очевидний питання має бути: Як, чорт візьми, ви працюєте з чимось як висока швидкість і непостійні, як уява? Це зовсім інший секрет. Я обговорюю трохи більше на моєму сайті.