перше побачення теми бесіди, щоб завоювати її

Задайте собі питання: Що є найбільш стресовим частина першому побаченні? Швидше за все, ви відповіли, що це буде розмова. Правда в тому, що розмова на першому побаченні може бути різниця між успіхом і провалом. Коли ви знаєте, що запитати, які теми і виховувати, ви збільшуєте шанси на залучення і закріплення її дати в майбутньому.

Отже, що ж ви запитаєте на першому побаченні?

Ну, я спочатку відповісти на це ні з чим не запитати … все, що нудно! Це відмінний спосіб гарантувати це ваше останнє побачення з нею. Пам’ятайте, що жінки не приваблюють нудні хлопці. Це дуже просто.

Приголомшлива перших дат включають теми бесіди, які допомагають будувати хімія між вами обома. Як правило, перших тем розмови дати мають бути зосереджені на тому, щоб їй зацікавлені в вас.

Ось кілька перших тем, дату та / або питань, які ви повинні вибрати під час розмови:

Хобі та інтереси. Усі люблять говорити про свої інтереси і пристрастях. Якщо ви запитаєте жінку про те, що вона любить, вона почне, щоб обговорити її захоплення та інтереси позитивно. Вона буде передавати ці позитивні емоції викликав під час розмови з вами і буде ставати все більше привертає до вас. Як вона відчуває себе під час і наприкінці розмови те, що вона буде пам’ятати. Якщо він приніс на позитивних емоціях, вона буде думати більш позитивно свого часу з вами і хочемо дізнатися вас краще.

Мрії і сподівання. Жінки також люблять говорити про свої мрії, цілях і прагненнях. Будьте впевнені, щоб запитати, що вона завжди хотіла зробити, але до цих пір не зроблено. Ви помітите, як вона стає збудженою про її мрії та цілі, які, знову ж таки, в результаті позитивних емоцій вона перейде до вас.

Що вона робитиме. Під цим я маю на увазі, що вам потрібно, щоб запитати її ситуації питання: «Що б ви зробили, якщо …”. Це відмінний спосіб, щоб виявити її особистості. Наприклад, ви можете запитати її, що вона буде робити, якщо вона виграла в лотерею і ніколи не доводилося працювати знову. Або, що у неї був мільйон доларів, щоб витратити за один тиждень.

Справа в тому, щоб питання були цікавими. Використовуйте їх, щоб запалити великий розмову, показуючи, що ви цікаві в дізнаватися її. Якщо вам потрібна допомога думає питань, погляньте на книгу Грегорі Стоку “Книга питань.”

Секс. Всупереч тому, що багато хто думає, представляючи сексуальні натяки в розмову є відмінним способом для створення деякої привабливості. Спробуйте сказати деякі кумедні пов’язаних з сексом історії або дражнити її в сексуальній манері. Поступово вона буде підсвідомо починають задаватися питанням, що ви, як і в спальні.

Мало того, що ця рада сприятиме зміцненню тяжіння, це створить деякий сексуальну напругу і, як ми всі знаємо, що це кращий вигляд!

Пам’ятайте, що це все про враження, і розмова на першому побаченні дуже важливо. Уміння задавати правильні питання і розпалювання право розмова може допомогти вам легко переключитися збільшити близькість і безпечного майбутнього дат. Дотримуючись цих перших тем розмови дати вище, ви будете на шляху до другої дати і багато іншого!