розмова, і як воно вписується в знайомств сучасному світі

У минулому, більшість шлюбів були або притягнутий до суду з боку батьків або були складні залицяння. Тільки уявіть собі, молодий хлопчик і дівчинка з серйозну розмову про шлюб.

І я б не зробити світло залицяння.

Пам’ятайте сцен у кіно, Хрещений батько? Майкл Корлеоне попросив сицилійського батька дозволу доглядати за своєї маленької дочки, Appolonia. Вони зустрінуться у відповідності з сімейним контролем і неприродним (але вкрай обережними розмови). Один сказав щось не те – лише сприймається образа, а BLAM! Прибуває Luparas Рушниці та вендети спалахне всюди!

Хоча це вже не є переважаючим і важким для багатьох людей, щоб зрозуміти сьогодні, шлюби все ще існують у багатьох культурах. Майте на увазі, залучені шлюби, як правило, робиться для бізнесу або політичних причин. Це була дуже серйозна угода, яка цілком може визначити перспективи розвитку сім’ї.

Сучасні знайомства Незважаючи на відмінності набагато складніше. Ви можете зустріти вільних хоча: інтернет-знайомства, про місто, сліпий знайомства Speed ​​Dating, приєднуючись до соціальних груп, волонтерство, прогулянки в парку зі своєю собакою, і танці.

Але у нас більше немає, щоб хтось говорив для нас. Ми на нашому власному. Багато хто з нас не влаштовує висловити нашу потребу в спілкуванні. І тому знайомство може стати катастрофічного досвіду, і ми закінчуємо в монастирях (Добре, я зробив, що остання частина вгору).

Сучасна датування може зробити вашу спину головою і сосни для старовину.

На мій погляд, зустріч синглів не найскладніша частина. Це розмова частина, яка найбільшою мірою. І нас, бідних хлопців несуть на собі тягар його.

Просто почекайте хвилину, дозвольте мені пояснити …

Сучасне суспільство все ще поміщає традиційну відповідальність ініціювання соціальних контактів з чоловіками. Хоча, є й винятки.

Чоловіки, як очікується, чарівність дами, вони повинні бути абсолютно впевнені, і вони, як очікується, цитувати Шекспіра … (просто перевірка, щоб переконатися, що ви звернули увагу).

Щоб бути чесним з вами, більшість хлопців паршиві на те, щоб розмова з жінкою вони зацікавити Їх мозок відчувати вимкнено. Вони починають потіти. Тоді вони або заїкатися або сказати якусь дурницю, яка викликає дівчині втратити привабливість.

Кільце дзвони?

Що ми можемо зробити? Ми могли б слідувати бізнес-моделі успішних компаній. Вони зосереджені найважливіші ресурси на «велику картину» ідей. І вони не пітніють дрібниці. Вони вважають, що або піклується про себе або було не так важливо з самого початку.

Отже, що ж є важливим «велику картину» докладно ми повинні зосередитися на тому, коли зустрічаєте когось одного в перший раз? Як щодо почати розмову і зберегти її?

На мій погляд, “Привіт, мене звуть Джон” є кращим ніж будь-коли. Це просто і важко його зіпсувати. Потім, використовуючи своє вміння слухати. РЕАЛЬНІ прослуховування є цінним навиком, який більшість людей ніколи не освоєні.

Я прочитав цікаву статтю кілька років тому, який завершився погані навички слухання витрат підприємств мільярди доларів. Під час вашої розмови, прослуховування сигналів, а інша людина говорить. Потім попросіть наступні питання про сигнали.

Цей процес робить дві речі, він показує (1) ви слухаєте і (2) ви зацікавлені в них! І чому це так важливо?

Ну, я радий, що ви запитали …

Я вважаю, одна з найпоширеніших причин нещастя для багатьох людей є відсутність уваги. Ми просто дуже зайняті, щоб бути зацікавлені в нікому, крім нас самих. Ви чули фразу: “У країні сліпих, одноокий людина є королем.” Ну, це те ж саме! Якщо ви хороший слухач, я гарантую, ви будете дорожити.

І перш ніж ви це знаєте, ви маєте цікава розмова з ким-то ви хотіли б знати краще!