сайти знайомств Vs сайтів знайомств

Ідея сватання була навколо протягом тих пір, як знайомства. Існує завжди ситуація, коли хтось знає когось, хто буде “ідеальним” для когось іншого. І впевнений, що багато відносини, ймовірно, почалася саме так. Це знімає тиск Датери, тому що середня людина зробив роботу за них. Але проблема в тому з кожних відносинах, які почали це було, може бути, десять, з тріском провалилися. Там наші “професійні” сватів, які виробляють більше шансів, оскільки вони досліджують люди і відносини, як кар’єра. Але навіть вони не можуть гарантувати, що вони знайдуть ідеальний матч хтось. Сватання не зовсім досконала наука … Чи так це?

Eharmony є відносно новою концепцією в онлайн-знайомств. Коли ви дивитеся на картину, знайомства були в Інтернеті протягом тривалого часу, перш ніж Eharmony було навіть думки в чиюсь голову. Але, мабуть, щось в світі онлайн знайомств закликав до зміни або принаймні це те, що засновники Eharmony думали. Вся ідея сайту є те, що тривалі, інтимні профіль особистості тільки інформацію, необхідну, щоб знайти сумісний матчу. Цей профіль розроблений відносини експерта або pyschologist спеціалізується на відносинах, а ще краще, “відносини вченого”. Вони використовують термін “науково доведено” ефективно дати Датери відчуття, що щось важливіше відбувається в їх онлайн. Їх матчі «підібраних» і доставлений до них з блискучий червоний бант, і всі вони повинні зробити, це вибрати, які з них вони хочуть поговорити. Це битва науки проти вільної волі. Що вони отримують на вибір їх “ідеальний матчів”, але ці клієнти йдуть в досвід з ідеєю, що все, що дає їм Eharmony має бути ідеальний чоловік для них, тому що вибір заснований на перевірених наукою.

Проблема полягає в тому, що він віднімає у знайомства досвід, який повинен бути так само весело, як подальші відносини. Типовий сайтах, з людиною, як Match.com і Yahoo! Знайомства, таким чином, більше схожі на зовнішній світ. Дійсно різниця лише в тому, що знає, хто датувальник доступно і, дивлячись з ким-небудь познайомитися. Але можливість вибирати, кого вони хочуть поговорити, і які вони не хочуть говорити як і раніше існує. Ніхто не нападає і вибирає з двох або трьох осіб і не говорить, що ці люди, які ви повинні говорити. На великий сайт знайомств, існують буквально сотні тисяч доступних вільних людей, і єдине обмеження встановлюється Датери себе. Вони хочуть, щоб зустріти когось по вулиці або по всій країні?

Якщо ви ще не здогадалися ще, я не великий шанувальник сватання веб-сайтів. Звичайно, вони можуть добре працювати для деяких людей. Ті, хто не мають часу, щоб насолодитися досвід знайомства. Ті, хто відмовився від більш традиційних чином, що дві людини зустрічаються, ті, хто не знають, що вони шукають, або навіть, можливо, тих, хто любить мають речі просто передані їм. Знайомства має бути більше як система проб і помилок, хороші і невдалі досліди, а головне зустрічаю людей, які не схожі на себе. Як вийшло, що ви можете зустріти нових і цікавих людей, яких ви можете дізнатися, коли люди були спеціально підібрані для вас, тому що вони, швидше, як ти. Це не виглядає, я не вірю в науку, я вчений сам. Але такі сайти, як Eharmony використовувати термін наука занадто вільно. Вони безумовно використовувати його в своїх інтересах, переконати багатьох людей, що матчі, які дали їм найбільш науково обгрунтований вибір за них. А як же мільйони інших синглів на своєму сайті, що вони ніколи не говорити, тому що вони відповіли на деякі питання по-різному на тест.

Суть в тому, що онлайн-знайомств не повинно бути все, що відрізняється від реального світу. Він повинен бути приємним. Ви повинні бути в змозі приймати свої власні рішення від першої точки, що вхід на сайт. Підійдіть до цієї людини, що кидається в очі і сказати: “Привіт”. Найгірше, що може статися, що ви не отримуєте відповідь або ми сподіваємося, ввічливе “вибачте, не цікавлять”. Йти вперед і зробити кілька помилок, який є частиною цілого враження. Але в процесі ви познайомитися з цікавими людьми, випробувати нові речі, і, можливо, зробити те, що ви будете пам’ятати все життя. І не хвилюйтеся, люди на регулярній сайтів знайомств роблять зустріти щось спеціальне весь час, але також отримаєте задоволення, знаючи, що вони були в змозі зробити це самостійно. Я тому доказ. Якщо ви хочете дізнатися більше про найпопулярніших сайтів знайомств, просто натисніть на посилання нижче. І так, Eharmony там, тому що він як і раніше є популярним сайтом. Як це може не бути, коли ви не можете піти 30 хвилин, не бачачи своїх рекламних роликах на телебаченні.