телефону чат знайомств – як звучати сексуально

Коли люди думають про сексуальний голос в чаті знайомств телефону або лінії, вони можуть уявити собі молоду, пишні дами говорити повільно з бас-вокал, як схожа на Наташу від Роккі і Bullwinkle мультфільмів. Чоловіки можуть спробувати піти на глибокий баритон, як пізно душа естрадний співак Баррі Уайт. У той час як деякі люди вважають ці типи голоси дуже привабливо, правда в тому, що, коли справа доходить до запису для себе особистий телефон, то краще в довгостроковій перспективі звучати як ваш природний себе. Уявіть, як важко було б завжди повинні змінити свій голос щоразу, коли ви говорили, хоча деякі люди насправді приймають голос тренувальні заняття – такі, як професіонали радіо голос. Люди, які використовують телефонні лінії зазвичай знайомства хочу знайти реального людини, а не характер. Під час запису вашого голосу особистих, не забудьте спробувати зберігати спокій так що реальний ви можете вийти … не нервової gittery версії. Якщо ви не впевнені у тому, як ти кажеш, в голосі приватне, ось деякі кроки можна почати, щоб поліпшити свій слуховий проекції і краще передати свою справжню особистість.

1. Запишіть свій голос першим використанням цифровий диктофон, або в старих магнітофонів, почати з того, “Тестування 1-2-3”. Якщо ви відчуваєте себе впевнено про вашу звукової карти, побудувати до кажучи Ваше ім’я або псевдонім на записуючий пристрій. Це хороший спосіб дізнатися, якщо ваш телефон голос сприймається як занадто низький, через ніс або просто потребує невеликій роботі. Якщо у людини є дефект мови, такі як заїкання, вони можуть поступово стають зручними і краще підготуватися до запису інтригуючі знайомства особистого.

2. Створити короткий (але правдиву) Bio – Це може включати в свою роботу, освіту і речі, які ви любите робити у вільний час. Найкраще, щоб зберегти політичну приналежність, сексуальні звички і членів своєї сім’ї для фактичної чаті телефону. Робити це допоможе вам доставити ваше повідомлення гладко.

3. Якщо ви відчуваєте, що ваше повідомлення може ще потрібно трохи допомогти, додати трохи фонової музики. Якщо ви хочете використовувати щось універсально привабливою, таких як Kenny G (я жартую? Так … якщо Вам не подобається Kenny G-Funk) або збираються для гумористичного кут, щось по Weird Al Янкович може бути відповіддю. Зрозумійте, що пісні, які припускають насильство, жіноненависництво або інші спірні теми не рекомендується. Крім того, музика повинна бути на задньому плані, що не сам голос і не грають всю пісню перед записом телефон особистого.

4. Тримайте настання грубі жарти до мінімуму. Якщо хтось сказав, що ти був потенціал, щоб стати наступним Кріс Рок або Ліза Lampanelli, то ви можете використовувати цей талант економно з Вашої запису. Коротше кажучи, чиста жарт, щоб зламати лід принесе позитивні результати. Зберегти колоритний матеріал, коли ви познайомитися з ким-то ви зустрічаєтеся через телефонну лінію служби чату.

5. Інтимні частини тіла повинні залишатися приватними. Якщо у людини є гарна статура, вони можуть заявити, що вони спортивні, форми, пропорції або з їх висотою. Люди різних розмірів слід вказати тип кузова таким чином, що є позитивною, і не принизливо. Деякі хороші приклади великі красиві жінки, серцевий красень, тонкі, на відміну від худої, і т.д. Що ж стосується посилань певних частинах тіла, ви повинні розглянути його привілей незнайомця, щоб показати, що приватна інформація. Не бійтеся, щоб змусити людей працювати, який він є, що вони хотіли б знати, зокрема.

Коротше кажучи, ви просто хочете, щоб звук доброзичливий і доступний, так як люди зустрічають вас по телефону. Тепер, якщо людина відчуває схильні зробити телефонний особисті записи про себе говорив так повільно, що вони звучать, як ніби вони їх ковтаючи слова або стогін, зворотній зв’язок не може бути, що вони очікували. Тобто, якщо вони отримують нічого в своїй коробці взагалі. З іншого боку, я не господар всесвіту, трохи поекспериментувати і подивитися, що працює на вас.

удачі!