топ сайтів знайомств

Існує ніяких сумнівів, що топ сайтів знайомств може поставити вас у зв’язку з деякими великими людьми, і ви можете тільки в кінцевому підсумку знайти вашого принца або Dream Girl залежно від обставин може бути. Тим не менш, топ сайтів знайомств не обходиться без ризику. Ось чому я поставив разом ці інтернет-безпеки знайомства рад, які допоможуть вам весело провести досвід, зберігаючи себе подалі від шкоди.

1. Ваша безпека урок в онлайн-знайомств починається з вашого самого профілю. Переконайтеся, що не розкривати точну інформацію про себе (справжнє ім’я, номери телефонів, адреси і т.д.) в своєму профілі на загальний огляд. Протягом перших декількох тижнів ви повинні спілкуватися з іншими Датери тільки через систему повідомлень, які доступні на сайтах. Ця особиста система обміну повідомленнями тримає ваше ім’я і контактні дані анонімними, так що ви можете познайомитися з іншою людиною, не розкриваючи свою справжню ідентичність. Як тільки ви відчуваєте, що ви знаєте когось досить добре, ви можете розкрити ваші особисті дані, а також налаштувати дату. І у випадку, якщо ви в кінцевому підсумку спілкування з тим, хто опиняється повзучості (вони, на жаль, неминучі), ваша реальна особистість буде захищена.

2. Як тільки ви створили побачення з одним онлайн, завжди переконайтеся, що ви не попросите, щоб приїхати до вас додому на першому побаченні сама. Ні, ви не повинні навіть мати їх забрати вас в будинку. Замість цього, організувати, щоб зустрітися в призначеному місці.

3. Якщо у вас є друг, який також в он-лайн знайомств, ви могли б отримати разом зі своїм другом і мають подвійне побачення. Таким чином, ви не будете самотні, коли ви зустрічаєте інтернет-друг, і ви також будете мати когось, щоб зійти з рук у випадку, якщо ваша дата виявляється нудьга!

4. Ніколи не погодиться на ваше перше побачення у приватній або відокремленому місці. Ви можете думати, що це дуже простий рада, але ви будете здивовані (можливо шоковані може бути кращим слово!), Щоб знати, що незліченна безліч людей як і раніше роблять цю помилку і в кінцевому підсумку в перспективно небезпечних ситуаціях. Ви повинні вибрати відкрите і публічне місце для дати, скажімо, ресторан, парк і т.д. Якщо ви вирішили їхати в інше місце з вашою датою, не сідати в машину з ними. Візьміть своє власне транспортний засіб або зателефонуйте і попросіть друга, щоб вас туди. Так, все це може здатися занадто багато клопоту, але краще бути в безпеці, ніж потім шкодувати!

5. Уникайте алкоголю, на першому побаченні. Якщо вам необхідно, переконайтеся, що у вас є тільки кілька напоїв і не більше. Попросіть офіціанта або охоронця бару, щоб служити вам. Якщо ви залишили напій по будь-якої причини, можливо, відвідати кімнату відпочинку, не мають той же самий напій, коли ви робите повернення.

6. Перед від’їздом у вашій датою, переконайтеся, що друг або родич знає, куди ви прямуєте і коли очікувати вас назад. Якщо щось несприятливе трапиться, ви принаймні знати, що хтось буде тебе шукати.

Таким чином, за рахунок їх топ сайтів знайомств Поради з безпеки на увазі, ви можете бути спокійні, що ви робите все можливе, щоб захистити себе. І з цим турбуватися від Вашого розуму, ви можете вийти на вулицю і проведіть незабутній час зі своїм новим інтернет-побачення!