у пошуках міжміського відносини путівнику

Таким чином, ви знаходитесь у тривалі відносини відстані, і, природно, ви шукаєте великі відстані відносини путівнику. Які великі відстані відносини керівництво буде служити вам найкраще? Як щодо «Шерпа» – людей, які ведуть на гору авантюристів. Еверест – вони будуть служити Вам також ваші міжміські відносини путівнику? Давайте будемо реалістами, книги можуть добре працювати в якості міжміського відносини гайдбук.

Міжміського відносини путівником може бути різні речі для різних людей. Ми всі народжуємося з палаючої необхідності мати стосунки з кимось, ми піклуємося про. Але деякі з нас вибрати жорстку дорогу, дорогу менш подорожував, тривалі відносини відстані. Я рекомендую, щоб кожен, хто перетинає цю дорогу бути добре підготовлений, перш ніж приймати на таку подорож. Цей тип відносин потребує тривалого відстані відносини путівника точно!

Я був у багатьох відносинах у моєму житті, і деякі з них – два, якщо бути точним, були міжміського зв’язку. Чи було у мене велика відстань відносини путівника коли я починав? О, ні! Я була молода, наївна і повні похоті. Я відчував, що можу зробити це сам в той час як мій коханий чоловік жив в іншому місті. Незабаром я виявив, що мені потрібно на великій відстані відносини путівник по моїм щоденним супутником.

Я хотів би поділитися своїм досвідом з міжміського зв’язку і дати вам деяке уявлення про моє великій відстані відносини путівнику.

Підготовка до Невідомому

Коли я починав, у мене не було ні найменшого уявлення про моє великій відстані відносини путівнику. У мене було багато досвід відносин, щоб повернутися – я відчував себе більш ніж готовий до того, попереду. Я знав, що мій друг, що живуть в іншому місті, у нас були телефони, стільникові телефони, електронна пошта, Інтернет, веб-камери, обмін текстовими повідомленнями – що ще я потрібна. Незабаром я виявив, що я потребував моєї міжміського відносини путівник по гладкій дорозі. Незалежно від того, скільки у мене було технології – Я не був готовий до емоційних натиском, що мало статися.

Я знайшов себе туга за її голос після повісив трубку. Чому це не було вкрите моєї міжміського відносини путівнику? Як я міг бути таким розсіяним і не подумав про очевидне. Не важливо, скільки, як ви будете спілкуватися, ви також повинні бути готові до емоцій, які приходять з тривалих відносин відстані. Мій наступний пункти допоможуть у цьому.

налаштування і управління очікуваннями

Коли ви перебуваєте в «нормальні» відносини (ж місті), ви просто поспілкуватися, коли ми відчуваємо, що це, відправляти електронну пошту тут або там. Але коли ви входите в тривалі відносини відстані – спілкування стає головним продуктом у відносинах, і це стало якість, а не кількість. Це важливо, щоб очікування від того, коли ви будете спілкуватися і як довго. Там нічого не написано у вашому великій відстані відносини путівник, який готує вас образив почуття, або забули, коли ваш улюблений людина не в мережі, не передзвонити вам або електронною поштою.

Установка цих очікувань на початку заощадить вам багато душевних мук. Переконайтеся, що ви залишити одну-дві сторінки відкриті у вашій міжміського відносини путівника, щоб зробити розумові примітки. Не маючи очікування задоволення, може призвести до тривожні почуття з приводу тривалих відносин відстані і впливати на його виживання.

плануванні зв’язку

Як я вже натякав раніше, вступаючи у тривалі відносини відстані означає, що вам потрібні інструменти або послуги для того, щоб спілкуватися. Я знаю, це здається очевидним, але ви не повірите, як нерозумно я відчував в перший раз попросили мати голос розмови по MSN і у мене не було мікрофона. Я відчував себе паршиво, що я пропустив цю можливість спілкуватися голосом голосом. І з інтернетом, це можна зробити безкоштовно (за винятком вартості гарнітури з мікрофоном).

Тому переконайтеся, що ваші відносини міжміського путівнику є запис для вашого спілкування перелік. Чим більше способів ви будете спілкуватися, тим менше один від одного ви будете себе почувати. Немає нічого краще, ніж отримати ‘(к)’, що означає «поцілунок» в тексті говорити зі мною, або дюжина з них на свій мобільний телефон у вигляді текстового повідомлення.

висновок

Я сподіваюся, що ви дізналися про вашу власної внутрішньої міжміського відносини путівнику. Він живе всередині вас і так само безглуздо, як це звучить – це працює. Виробник відзначає, в ньому часто. Я впевнений, зробив!