які дівчата знаходять привабливим в хлопців вони хочуть

Там були тонни статей, книг і ePublications б’є цю тему, але там, як правило, шість атрибутів, які завжди проявляли в контент, який відноситься до того, що дівчина знаходить привабливим в хлопцеві. До них відносяться:

1. хвилювання

2. інтелект

3. впевненість у собі

4. почуття гумору

5. статус

6. стиль

хвилювання –

Це компенсує той факт, що життя може стати нудним з великою кількістю жінок. Так і бути героєм і проблема, що нудьга фактора з харизмою і хвилювання всякий раз, коли ви можете принести ті, до столу. Спонтанність є хорошою річчю. Він тримає відносини свіжими. Скажіть їй, не робити ніяких планів на вихідні. І коли вона запитує “чому?”, Просто сказати, що вона дізнається. Тримайте її висить небагато. Цікавість породжує хвилювання в ній, тому, коли ви приїдете в цей відокремлений будиночок в горах, де є джакузі на палубі і всі інші його романтичними зручностями, вона буде на небесах.

Інтелект –

Смарт це сексуально. Жінки мають тенденцію бути привертають чоловіки, які розумні, а також відбиті хлопців, які просто тьмяна лампочка. Більш важливим, ніж фізичні фактори інтелекту емоційні. Жінки на ключ в цій рисі, і якщо ви відчуваєте брак в емоційному квоти інтелект, вони будуть відчувати, що прямо з жолоба.

впевненість у собі –

Це, напевно, найважливіший атрибут, який ви можете мати. Жінки є експертами в читанні мови тіла людини, і перше, що вона помітить це чи є у вас достатньо впевненості в собі вести переговори або навіть управляти соціальними ситуаціями, коли вони виникають. Ваша невпевненість це те, що буде виділятися з вашим тілом мови, якщо вам не вистачає впевненості в собі, вона має потребу в ній людини, щоб володіти.

Почуття гумору –

Бути зухвалим і гумористичні допоможе отримати вашу ногу в двері майже кожного разу щось спеціальне тебе приваблює, якщо всі ці інші атрибути приходять разом з пакетом. Знову ж, це один з тих атрибутів, які піклуються про нудьгу питання. Чи означає це, що ви завжди повинні бути життя партії? Ні, але ви повинні бути в змозі приймати критику і жарти з посмішкою.

Статус –

Перебуваючи у вигідному положенні або бути сильний лідер завжди звертався до жінок. Це просто, як вони розвивалися протягом століть. Здатність до виживання в поєднанні з значні ресурси (ака активів) допоможе вам значно більш високої емоційної рейтингу з жінкою, ніж якщо вам не вистачає в цих областях. Не всі жінки активами свідомими, вони просто хочуть безпеки і емоційно, і фізично.

стиль –

Останнє, але не менш важливе, це ваш зовнішній вигляд на вулиці. Ви можете бути кращим людиною, там — Великий Серце, турботливий, добрий, і пристрасні — але якщо він не з’являється в голову, що ви піклуєтеся про те, як ви виглядаєте, ви мертві у воді, чистою і простий . Жінки підуть на самий допитливий крайності, щоб виглядати краще, що вона може, незалежно від того, які соціальні умови вона дюйма Так чому ж не так?