як залучити і дати гарячих жінок

Ось просте запитання, який я хочу, щоб ви запитаєте себе:

“Чи хочу я в курсі гарячих жінок?”

Я вже не кажу про ваше середньому дівчата в барі, який добре дивитися. Я кажу про те, які жінки, яка проходить повз і зупиняється кожен хлопець, що він робить. Це тип дівчини, що більшість чоловіків можуть тільки мріяти знайомств.

Майже кожен хлопець, якого я зустрів хоче познайомитися з жінкою, як це … Тим не менше, більшість ніколи не є шанс!

Чому це?

Відповідь так само простий … Ваш середній хлопець навіть не намагається!

Як правило, коли людина бачить таку жінку, він буде мати коротко фантазії про те, що було б бажання познайомитися з нею. Але, коли приходить час, щоб “доукомплектувати” і підхід, він робить виправдання про те, як він не має жодних шансів.

Дозвольте мені повідомити вам один маленький секрет …

99% чоловіків виправдовуватися, коли приходить час, щоб підійти дуже привабливою жінкою. Як правило, вони погоджуються на жінку вони думають, що вони можуть отримати. Навіть не намагаючись, ці хлопці просто здаватися!

З іншого боку, є 1% чоловіків, які не бояться ризикнути. Навіть якщо вони не привертають інтерес дівчата, у них ще є мужність, щоб спробувати!

Так що моя точка зору?

Для того, щоб “отримати” (і дата) гарячі жінки, ви повинні ризикнути!

Щоб перефразувати відому цитату Уейн Грецкі: “Єдиний час у вас є 0% шансів на успіх, коли ви не будете приймати постріл!”

Тепер, якщо ви опинитеся недорікуватий і не в змозі підійти до красивих жінок, ви бачите, то ви повинні отримати в корінь вашого психічного каменем спотикання. Насправді, існує двоступенева рішення цієї проблеми.

По-перше, необхідно створити потужну мислення, коли справа доходить до жінок.

Для подолання цього горба, ви повинні створити список тверджень, що ви розглядаєте на щоденній основі. Ці висловлювання, які ви читаєте, які створюють позитивний стан розуму. Наприклад, ви могли б використовувати твердження, які звучать приблизно так:

• “Я гарний хлопець”
• “Я можу успішно підійти до жінок”
• “У мене є багато, щоб сказати, щоб жінки під час розмови”
• “Я весело, енергійний хлопець”

З твердженнями, ви можете перепрограмувати ваш розум, щоб думати в позитивному ключі, що зробить вас більш привабливим і цікавим для жінок.

Друге рішення є трохи більш складною. Ви повинні зрозуміти, правильний шлях, щоб спілкуватися. Основна проблема, хлопці навколо привабливих жінок, вони просто не знають, як з ними розмовляти.

Чесно кажучи, створення атракціон з супер-гаряча дівчина зводиться до одного: Знаючи, як флірт. Якщо ви можете фліртувати, ви говорите з дівчатами на рівні, що більшість хлопців не розуміють.

Флірт не ставити питання. І це не про пошуки взаєморозуміння. Справді, флірт може бути швидко створені уникаючи заяв, що хлопці часто використовувати для встановлення загального інтересу.

По суті, флірт йде про створення сексуального напруги. Це дуже тонкий баланс між дражнити жінку, роблячи її роботу за увагу.

Так що, якщо ви хочете залучити (і дата) гаряча жінка, кращий спосіб справити враження, щоб не хвалити її або робити те, що інші хлопці роблять. Замість того, щоб сміливо підійти до неї і знайти спосіб для створення, що сексуальне напруження, яке необхідно для всіх фліртує бесіди! Ви побачите, що тонко і насмішкувато дражнить є одним з кращих способів залучити навіть найгарячіших дівчаток навколо.