як отримати ваші колишні подруги тому і тримати її підключили занадто

Я повністю розумію, де ви і звідки. І повірте мені, це може зайняти деякий час. Але на щастя є якийсь секрет способів отримати ваші колишні тому, що ви, мабуть, не знали. Ви можете повернути її і її вчепилися вами назавжди. Читайте далі

Дозвольте мені роззброїти кілька питань, які ви, можливо, перш ніж ми перейдемо до нього:

Питання: Я збираюся робити нічого неетичного, щоб отримати мою колишню подругу назад?

Відповідь: Ні, нічого неетичного. Насправді, вона буде любити вас за це після того як повернути її назад.

Питання: Скільки часу це займе, щоб повернути її?

Відповідь: Поки я не можу сказати вам точно, скільки часу це займе, як правило, залежить від вас. Хочете більше дізнатися про це? Це може бути досить швидко.

Питання: Які шанси на мене насправді повернення з нею?

Відповідь: дуже висока. Ціла купа пар розпадаються і знову бути разом, ви могли б бути іншою. У той же час, хоча, якщо ви не будете приймати правильні дії, то ви не могли повернутися разом. Це залежить від вас.

Тепер, коли я отримав, що в усьому ми можемо продовжити.

як це зробити

По-перше, ви повинні розуміти, що ваші колишні подруги хоче. Чому ви були разом в першу чергу? Вона любила тебе, і вона любила вас за причина? Подумайте про це. Це допоможе вам у майбутньому, коли ви дійсно зануритися в матеріалі про те, як повернути її назад. Пам’ятайте, що це їй подобається про вас, це ваш меч в бою, щоб отримати її назад.

Я знаю, що більшість людей, ймовірно, сказати вам, аби не думати про неї. Ігнорувати її. Продовжуйте ваше власне життя, і нехай її “переслідувати вас.” Хоча це вірно в більшості аспектів, ви повинні задатися питанням: навіщо їй переслідувати Вас? Ну, у вас є, щоб зробити її переслідувати вас. Це звучить контрпродуктивно, але вам потрібно створити для неї свербіння в хорошому стані. Це де зокрема тактики вступають в гру (деяких спеціальних телефонних дзвінків ви можете зробити, повідомлення можна залишити і т.д.)

Зневажливо, і зайнята. Зате активно бути в її присутності на деякий кількість часу. Якщо ви з жвавою вулицею, і вона навіть не визнає вас, як те, що збирається зробити її переслідувати Вас? Ви повинні бути активні, але безкорисливо. Активна, але зайнятий. Вона повинна знати, що ви там, і знаю, що ви не падає на неї. Це початок етапу. Після чого її інтерес стане більш, і ви можете тримати прокатки, що, поки це не приводить до більш істотною реакції.

Крім того, ревнощі картки може творити чудеса. Хоча це може здатися мало значить, зрештою, ви намагаєтеся, щоб повернутися з нею, щоб зробити її щасливою. Просто пам’ятайте, що ви робите все це для. Якщо це з неправильним причин, ви, ймовірно, не слід робити це, але якщо це з правильним причин, то ви повинні спробувати все, що можна.

Якщо ви знаєте, взаємних друзів, зібратися і показати з новою дівчиною. Ви не повинні бути надмірно ласкавим, або що-небудь, просто показуючи з кимось призведе до того, інтриги. Це насправді краще, якщо це не надмірно. Чому? Тому що це змусить її задуматися про його більш не знаючи точно, що відбувається. Якщо ти з’явився з деяким “легкий” Дівчина вона вже цементу її на увазі, що ви двоє серйозно. Вона буде цікаво про це, але не так сильно. Її ревнощі може різкого трохи більше – але ви не хочете великий сплеск, а потім нічого. Ви хочете хороший безперервної «високої» інтересів і її запитаєте: “Ей, що відбувається з ними. Хто вона? Що відбувається?”

як зберегти її гачкуватий

Те, як ви тримаєте її приваблює до вас прийде легко, якщо ви повернути її. Це просто продовження тієї ж речі, які ви зробили в той час намагається знову зв’язок з нею. Це включає в себе “влада роль”, і тримає її “переслідувати вас”, навіть коли ви знаходитесь разом. Він просто залишає вас у позиції влади і прийняття рішень про те, де ви хочете піти. Зрештою, ви “людина” у цих відносинах. Жінки в цілому люблять перебувати під контролем (навіть якщо вони не визнають його,), і ви повинні виконати, що або вона буде завжди намагатися знайти когось нового.