як отримати колишні тому – 5 кроків, щоб отримати ваші колишні тому

Любов прекрасна, але коли ми втрачаємо людину, яка дає любов своєю красою, це дійсно боляче. Багато людей, які відчайдушно намагаються отримати свої колишні тому не в змозі зробити це, не знаючи точно, “як отримати колишні тому”. Ось чому я вирішив дати короткий і хрусткими 5 кроків, щоб допомогти вам отримати ваші колишні тому.

виправдати:
Перш за все, необхідно, щоб виправдати ваші потреби, щоб отримати ваші колишні тому. Ви дійсно хочете, щоб вони через любов або це просто jealousness, що ваш колишній з яким-небудь іншою особою. Ви і ваш коханець дійсно робити щось настільки інтимне, він просто тебе болить всередині. Візьміть папір і написати всі причини “чому ви повинні ваші колишні назад”. Тільки якщо всі причини, чесні і правдиві, ви повинні перейти до наступного кроку.

аналізу:
Тепер ви переконалися, що ваше бажання, щоб повернутися з вашим колишнім тільки завдяки істинної любові, а не що-небудь ще. Подумайте про всі причини, чому ви і ваш коханець перервався. Чи ти це обман або будь-який з ваших постійних звичок, які в кінцевому рахунку зробив зв’язок між вами двома зникають геть? Перерахувати всі можливі звички і причини, які викликали б розійтися. Чесно кажучи, не намагаються захистити себе. Будьте чесними і перерахувати всі проблеми.

Work It Out:
Тепер, коли ви перерахували всі проблеми, почати вживати заходів до припинення цією поганою звичкою і змінити себе в нове привабливе обличчя. Це важливий крок, все, “як отримати колишні тому” серії. Не дозволяйте зволікань підведе вас. Не думайте, що ви можете обіцяти їм, що ви будете міняти, а потім спробувати змінити. Цього ніколи не станеться, і як у світі буде вашим колишнім вірю вам, коли ви навіть не показали деякі зобов’язання змінити себе для нього / неї (ваш колишній). Це також жорстким кроком, нехай це не вас. Почати діяти для вашої істинної любові.

за телефоном:
Весь цей час, ви б ніколи не називають вашим колишнім. Ви ніколи не повинні просити вашого колишнього, щоб повернутися з вами. Момент, коли ви запитаєте його, його тільки збирається стати жорсткішими. “Голодна собака ніколи не отримує набридло” і “Відчайдушні ви ніколи не отримати ваші колишні назад”. Воно повинно було деякий час для вас, щоб розробити і відмінити всі ці шкідливі звички у вас. Тепер ви повинні мати тільки бажання отримати назад ваш колишній, але не повинно бути відчайдушним. Якщо ви в розпачі, він покаже у вашому голосі і обличчі. Зачекайте, поки що розпачливе відчуття броди не проти. За цей час продовжують працювати над поліпшенням себе і настане час, коли тільки любов існує і відчайдушність і миттєве задоволення або давно пройшли. Зараз настав час, щоб зробити ваш виклик.

зустрічі:
Просто запитайте вашого колишнього прийти і приєднатися до вас на каву. Ніколи не запитати вашого колишнього, щоб повернутися з вами в явному вигляді. Якщо ви зробили свою домашню роботу добре і поліпшили собі, що одна річ тільки приверне ваш колишній, що ви повернулися, Ключовим моментом тут є, щоб зробити ваш колишній відчувати, що він / вона хоче, щоб ви назад. Ви повинні грати “Мене не хвилює,” стратегія і просто бути дуже дружний з вашим колишнім. Повільно, звідти далі, ви можете відновити ваші відносини і знову не впадайте у відчай і поспішати, щоб запитати їх до примирення. Тихіше їдеш ваші колишні тому для вас.

Тим не менш, всі кроки, які я докладно описані вище дасть результати тільки на основі така людина, ви, тим рівень прихильності ви можете показати в отриманні спину колишнім і сила вашого кохання.