5 ознак того, що ви готові, щоб почати зустрічатися знову

1. не може отримати його з голови

Хіба це зводить вас з розуму? Ви все ще прокидається вранці і ваша перша думка “його”. Навіть у середині ночі ви лежите далеко він це єдине, що ви думаєте о. Ви не можете заснути, перевертаючи все, що сталося у відносинах нескінченно у вас в голові.

Ви почнете помічати, що, коли ви прокидаєтеся вранці ви думаєте про інші речі у вашому житті, ніж “його”! У самому справі, ви розуміючи, що ви цілком насолоджуватися життям в даний момент. Знайти час, щоб бути з вашими друзями. Починають замислюватися про свою кар’єру знову і що ви можете зробити, щоб дістатися до наступного етапу. Друг запропонував збираєтеся в поїздку разом, і ви в захваті від ідеї спробувати щось нове.

Знайомства Вхід Готовність № 1: Коли ви більше не зациклений на своєму житті з вашим колишнім. і ваші думки змінюють ви знаєте, що життя рухається далі для вас. Подолання відносин вимагає часу, але поступово ви почнете відчувати себе краще про everying. Це не місце, але про відмову примиритися з тим, що життя бере інший шлях.

2. Ви більше не гнівайтесь

Якщо ви хотіли закінчити відносини чи ні це часто буває, що ви будете пройти через період гніву чи гіркоти. Іноді гнів зверненої назовні – це все про “його”. Він це, він, що він …. Іноді вам звернути свій гнів і гіркоту всередину. У цьому стані ви починаєте питати, що ви зробили, що ви могли б зробити і т.д. Ви чуєте себе повторювати багато негативних повідомлень для себе і багато самозвинувачення триває.

Знайомства Готовність Вхід # 2: Тепер ви дізнаєтеся хороші і погані частини про відносини і про свій внесок. Це час, коли ви навчилися брати на себе відповідальність за те, що сталося, навіть якщо це був той, хто хотів закінчити відносини. Раптово ви опинитеся просто набридло думати таким чином про “його” або про чоловіків в цілому. У вас дуже люблю їх, зрештою, і розумію, що це останні відносини просто не працює для вас.

3. Ви більше не сподіваючись

Скільки не намагаюся не, ви знайшли себе фантазувати про нього, що він зрозуміє, що він зробив помилку і повернеться до вас. Це дуже поширена – вважати, що, якщо ви тримаєте “, сподіваючись« все буде добре з вами так і буде. Це стає дуже небезпечним, коли вона займає надто багато вашого вільного простору і ви не можете думати ні про що інше. Поки ви тримайтеся, що “надія” ви не будете рухатися вперед.

Знайомства Вхід Готовність № 3: Коли ви більше не витрачаєте свій час “, сподіваючись”, що все може бути різним. Коли ви більше не зациклений екс-стосунки. Якщо ви помітили, що ви провели цілий день, на вихідні, і не думав про “його”, тому що ви були занадто весело, то ви знаєте, ви готові сьогоднішній день ще раз.

4. ви взяти на себе відповідальність

Це так легко звалити провину на інших, світ, інша жінка, або нічого, коли щось йде не так у нашому житті. Іноді може бути чинників, що знаходяться поза вашого контролю, які заважають ваші минулі відносини. Чи вважаєте ви себе завжди вважаючи, що це було щось робити з кимось ще, що викликали розпад? Є завжди дві людини у відносинах, і кожна людина повинна визнати свою особисту відповідальність.

Знайомства Вхід Готовність № 4: Бути готовим прийняти вашу участь у відносинах є великим кроком. Що б не трапилося щось, що ви зробили, навіть якщо він був просто вибір не ту людину для вас, в першу чергу, ваша відповідальність. Коли у вас є, де ви можете бути вдумливим і чесним із самим собою ви знаєте, що ви готові на сьогоднішній день ще раз.

5. що ви думаєте? Ви щасливі

Раптом життя відчуває себе краще. Ви виходите робити нові речі, зустрічі з новими людьми. Ще краще – коли ви одні ви виявите, що ви насолоджуєтеся вашої власної компанії. До того ж у вас набагато більше енергії. У вас є навесні в ваш крок і давайте покінчимо з цим відношення до вашого життя.

Знайомства Вхід Готовність № 5: Як би довго воно приймає буде час, коли ви виявите, що ви щасливі знову. Це не буде ніч виникнення, але буде рости повільно, з плином часу, і це може залежати від того, як довго ви були в минулому стосунки.

Втрата відносин, які були значущими для вас є свого роду втрати, і ви повинні пройти через такі ж стадії. Коли ви визнали всі ознаки готовності знайомства то настав час, щоб піти туди знову. Не піддавайтеся спокусі зробити це раніше, ніж ви будете готові, тому що все, що вам зробити, це прийняти деякі зі старих речей з вами. Дозвольте собі стільки часу, скільки вам потрібно – це дійсно не гонки! Краще бути в хорошому балансі, щоб ваш наступний відносинах є дійсно хороший шанс стати правильний вибір для Вас. Удачи.