Ви можете поліпшити ваші відносини

Здавалося б, начебто робить виконуючи відносини з нашими основними інших і виховання молоді є 2 з найважчих ролей ми стикаємося, і все ж ми не отримали формального коучинг у форматі.

Це як якщо б люди вважають, що ми народжуємося з внутрішнім потенціалом, щоб зробити ці 2 речі. У США рівень розлучень сенсорним більше 50 шт Я не знаю, ніде, крім бейсболу, де п’ятдесят середньому шт це велика річ. Пари йдуть по життю ладити в хороші часи, і боротьба з, не звертаючи уваги, або залишаючи позаду один одного, коли все трохи складніше. Громадськість вважають, що, щоб знайти допомогу з їх відносин означає визнати певний вид ураження, який говорить щось про те, хто вони можуть бути як особистість. Або мабуть, вони підозрюють, що відносини є чимось ми просто мав на увазі, щоб бути в змозі контролювати самостійно.

Або, зрештою, деякі люди вважають, що тих, хто там допомагає парам не може знати більше, ніж вони. Звичайно, те, що, щоб зрозуміти про збереження відносин разом? Ну, реальність така, що є багато, щоб переварити, коли справа доходить до відносин. На жаль, єдиним навчання багато людей коли-небудь отримуєте пасивного навчання ми отримуємо через моделювання дорослих, які живуть у нашому місці з нами, і засоби масової інформації. Тепер, я не знаю про вас, але моя сім’я отримали тільки неофіційні тренування вони отримали від своїх старих, і вони від мого прадідуся і так далі назад через покоління. Там набагато більше, щоб зрозуміти про відносини, ніж це. Крім того, мої родичі допомогли підтримка, що 50% статистику навів раніше в тому, що вони розлучилися навколо о своє 25-річчя шлюбу. Те, що я дізнався про відносини, спостерігаючи за ними в тому, що пари ніколи не погодитися, особливо в присутності дітей.

На перший погляд, мої батьки були дуже задоволені моєму весіллі, але випробував річних стереотипні криза середини життя і раптом критично відгукнувся про значення “життя” і вирішили шлюб стримує його якось. У багатьох відносинах, цей вид коучингу, можливо, було так погано, як людей, які мають літні люди, які не згодні весь час. Розбіжності є природним побічним продуктом відносин.

Малоймовірно, для 2 осіб, щоб зібратися разом і зробити життя без деяких з їх ідеалів, цінностей, поглядів або з дня на день заходу вступу у конкурсі один з одним.

Виникає питання, яким чином пара управляє цим конфлікту.

Є багато речей, щоб розглянути, коли мова йде про пари, і їх завдання та області, для розширення і розвитку. Я знаю, що вираз, який стверджує, протилежності притягуються, і я думаю, що є деякі точності в цій заяві, коли ви концентруєтесь на залученні як, що хімічна взаємодія, що відбувається, коли люди зустрічаються 2 і притягуються. Це хімічна тяжіння не хвилює, що значення іншої людини є, що важливо, щоб їй чи йому, особистість знаменує те, або те, що хто-небудь з вас любить робити у вільний час. Сумісність є ключовим для успішної, достатньому відносини. Друге міркування полягає просто, що є величезні відмінності в тому, як чоловіки у відносинах в порівнянні з тому, як жінки. Дами, як правило, не розумію чоловіків, оскільки чоловіки не поводяться як дівчатка і так само, чоловіки не отримати дівчаток, тому що вони не ведуть себе як чоловіка. А так як жінка ніколи не був людиною, а хтось ніколи не були дами, яким кожному дізнатися про ці істотних відмінностей? Але я кажу, що більшість людей у ​​відносини не буде потрібно час, щоб вивчити ці статеві відмінності.

Краще, щоб вказати пальцем і звинувачувати іншу людину для їх “ірраціональним” поведінку. Як обговорювали раніше, 3-й областю зростання навчається спосіб управління конфліктом. Є час стійким шляхів вирішення конфлікту, що ми не вчимося в коледжі або з книги.

Є методи, в основному, щоб чути один одного у відносинах. Поставивши щодо першого значення, ці методи можуть бути реалізовані парам помітно поліпшити їх задоволення.

Там так багато вчитися приємно, що ваші відносини Fogeys ніколи не показував вам. Будь ласка, не перетворилася на одну з даних статистики про розлучення або, що ще гірше, залишитися в сумному відносини поважати ваш шлюб обіцяє, маючи так багато жалю про своє життя, як час цокає. Дізнатися деякі нові шляхи для поліпшення відносин ви знаходитесь в або, щоб підготувати себе для того, щоб бути краще, поліпшення партнером для наступного людини у вашому житті.