Як розповісти анекдот і чому

Кумедний хлопець ніколи не буде дівчини. Це одна з тих, “міські міфи”, поряд з лисою хлопці не сексуально і хлопці не йдуть для дівчаток в окулярах. Але, як бачите лисих хлопців Оцінка і зустріти все більше і більше приголомшливі дівчата в окулярах, ви починаєте бачити помилки в цих маленьких високих шкільних правил ми думали, що мало сенс.

Гумор має величезне значення в соціальних ситуаціях, щоб перемістити ваші стосунки з одного рівня на інший. Якщо у вас є гарне уявлення про те, як використовувати гумор і те, що його значення, коли спілкування і флірт, вона може бути потужним інструментом у Вашій “пікап” стратегії. Гумор мастила багато соціальних розмова, тому що …

Це розслабляє нас. Ніщо у світі не так добре, на те, щоб люди відчували себе як вдома один з одним, ніж сміху.

Він знижує напруженість соціального контакту. Часто ми відчуваємо напругу або ніяково, коли перше засідання когось. Гумор зменшує або виключає, що напруженість і дає відчуття фамільярності.

Це створює зв’язок. Як їжа і питво і обміну інших фізичних задоволень, сміючись разом облігації людей в природних, невимушених шляху.

Це місця, які ви коротко в управлінні. Ви стаєте центром уваги групи і, що більш важливо його або її увагу, і при цьому вони дивляться на тебе по-новому.

гостротою

Ви, напевно, краще на гумор, ніж ви думаєте. Багато хто з нас думають: «Я не можу розповідати анекдоти”. Але насправді, величезна більшість працюючих гумор не жарт зовсім, а гумористичні спостереження в ситуації, що ви відвідуєте Ці маленькі мудрі тріщин або навіть жарти смішніше, ніж жарти, тому що вони приходять спонтанно і сюрпризом для ваших ” аудиторії ».

Замість того, щоб обговорювати окремі жарти, давайте подумаємо разом, а не про те, що робить коментар смішно і що смішно, і тоді ви можете почати шукати способи застосувати це до розмов ви всередині

Серце гумору сюрприз. Багато чого з того, змушує нас сміятися це смішно, тому що ви ставите нові спина на щось або об’єднання двох речей, які не йдуть разом природно. Як ви проводите переговори, шукати ті моменти, коли гумористичний кутом від того, що ви обговорюєте є доцільним. Вставте ваш маленький гостротою і оцінити реакцію. Ви будете розвивати свій власний стиль і підхід до гумору, який буде працювати для вас.

Бути занижені. Деякі з кращих гумор не “зверху”, але хитрою зауваження про те, що відбувається, применшення того, що відбувається навколо вас. Припустимо, що офіціант впустив всі склянки. Замість того, щоб по головним жарт “шлях благодаті”, який вийшов з ладу і не дивно, заниження ситуації, наприклад “Це добре, що він любить грати в боулінг, але він повинен забрати свої моменти”, або “це нормально, Я не хотів пити, що так чи інакше “прийде як набагато більший подив і одержати більш сильний сміх.

Самоприниження є кращим гумору. У тому сенсі, висміювати себе і бути скромним. Гумор, який ставить інші вниз часто інтерпретується як середнє і потворним. Але гумор направлений на себе чарівна. Він має зворотний ефект: ви подивіться малого Вона змушує вас виглядати надійно і впевнено, і ті привабливих рис в людині.
Не використовуйте занадто багато гумору. Шукайте тих тихих моментів, щоб використовувати його. Якщо ви потрапити туди, куди ви хлопець, який завжди жартував, ви втратите цінну перехід до хлопця вона може говорити з тісним і флірт значення гумору пошкоджений. Те ж стосується і жінок. Просто використовуйте його обережно, час від часу, і зробити вас ближче до вашої нової романтичний інтерес, і він буде хорошим другом.