відносини поради – як підійти до жінок в три простих кроки

Давайте з’ясуємо, що деякі відмінні способи підходу дівчаток, то, як отримати перше побачення.

Підхід методи

Багато хлопців запитують мене: «Як я можу просто підійти до групи і почати говорити?” Ну, дозвольте мені сказати вам, що працює з минулого досвіду:

1-використовувати гумор. У мене був друг, якого я зробив з фішка, яка завжди отримав нас в групі. Один з нас піде з дівчиною в групі і сказати: “Ей, мені потрібна ваша допомога на щось. Як ви думаєте, мій друг Майк-або будь-яким іншим ім’ям вашого друга-блакитний? Я маю на увазі, подивіться на його хороша сорочка, гарне волосся, гарна шкіра. Він повинен бути геєм! “Мало того, що дівчата сміятися над цим, але вони відчувають, що повинні внести свій внесок. Нічого цілком лестить, що запитати за порадою.

2-задавайте питання. Як і в попередньому прикладі, попросивши групу за їхню думку про щось, особливо щось смішне-це відмінний спосіб, щоб отримати всередині групи, то дістатися до дівчини ви зацікавити Якщо ви ставите запитання в справжньому шляху, і уважно слухати, група дівчат буде відчувати вдоволена і схвильована. Ви також дали їм іскри, щоб інакше нудно вечір. Жарт про своїх відповідей, і задавати більше запитань, і ви повинні бути протягом деякого часу.

3-Розробити таємницю, “всередині” жарт. Ніщо не працює зовсім як мають щось особисте між вами і групою людей. Жарт, або секретне рукостискання або знак, це відмінний спосіб робити речі. Спробуйте щось говорив групи як: “Ей, я знаю, ми повинні секретне рукостискання або щось.” Дівчатка все про те, з’єднання, тому робити те, що створює міцну основу для дружби означає гарантований успіх.

Але весь час кращий метод: № 4-розповісти історію. Це те, що хлопець, якого я розглядаю, щоб бути оригінальним майстром мистецтва наближається, Джозеф Метьюз, ака Thundercat, рекомендує, і він працює не тільки для групи дівчат, а й для однієї дівчини, зокрема. Він каже:

“Коли ви вперше зустрічаєтеся з дівчиною, як правило, хороша ідея, щоб мати принаймні 3 відкривачки і 3 статті запам’ятав, що ви можете говорити з ними про. Будьте впевнені, що відкривачки і розповіді хороші, відкриті та інтерактивні частини розмови . Тоді, ви збираєтеся укладати їх. ”

Хороший розповідь, безумовно, краще “в” до групи дівчат. Якщо ви можете зробити хорошу історію, як “Гей, ти бачив, що божевільний хлопець у тут, хто танцював у його нижній білизні?” Або “Ей, хто-небудь з вас коли-небудь чув про кельтської душі дивлячись?” то ви повинні бути дюйма Ви повинні бути переконливими, і гарний оповідач, але це відмінний спосіб, щоб відкрити групу для сторонніх. Розваги = Результат.

створення першого побачення

Гаразд, так що тепер ви наодинці зі своєю метою, дівчина, яку ви хочете поговорити. Як ви все налаштували на іншу дату? Джозеф Метьюз пише, що жодна дівчина не піде з вами на першому побаченні без тебе першого встановлення довіри. Як він пише, “якість, що число не завжди кращі. Близько 90% часу, що це підробка числа дівчина дала йому тільки, щоб піти від нього, а інші 10% часу, дівчина не зацікавлений достатньо, щоб піти з ним. ”

Ви повинні встановити темп в отриманні номера телефону. Не поспішайте. Важливо, що ви відірватися, як прохолодно, спокійно, і впевнено. Хлопці, які цими якостями не поспішають, щоб отримати номер телефону, тому що вони впевнені, дівчата в кінцевому підсумку дати їм свій номер.

Все починається з основ – ABC: завжди бути під контролем:

* У цьому випадку, контролювати себе, будучи розслабленим, спокійним і терплячим.

* Не хвилюйтесь, все час про те, щоб її номер телефону, вона прийде, якщо ви дієте як ви знаєте, вона прийде.

* Пам’ятайте, щоб показати, з відкритим кузовом, який передбачає ви розслаблені, і впевнено.

* Тримайте руки широкі, ноги відкриті.

* Завжди дивись дівчині в очі, якщо ви цього не зробите, ви вже втратили. Стійкий контакт очей передає впевненість і контроль над дівчиною.

* Відкинувшись, у вас є всі час у світі є також великим, це заспокоїть і розслабити її, теж.

Просто робити ці речі, ваша дівчина побачить, що це хлопець, вона повинна дати їй номер телефону. Іронія в тому, тим менше ви показуєте ви дбаєте про побачити її знову, тим більше ймовірно, вона буде піклуватися і дати вам свій номер телефону або пропоную вам зустрітися іншим разом.

Як Метьюз пише: “Ось послідовність я зазвичай йдуть при отриманні дату:

1. Запросіть її прямо тут і зараз. Або я запитаю її, що вона робить зараз, і якщо вона хоче, щоб отримати напій. Якщо це не зручно, я запитаю її, якщо вона хоче, щоб зустрітися пізніше тієї ночі.

2. Якщо вона каже “так”, щоб зустрітися пізніше, я тобі потім попросити її номер. Якщо вона каже “Ні”, я все одно буду просити її номер, тому що я люблю її, і я хочу побачити її знову.

3. Нарешті, я запитаю її, коли гарний час для дзвінка є.

Це простий 3 етапи отримає вам купу дат.

Налаштування наступному засіданні під час початкового взаємодії є ідеальною. Якщо ви не можете зробити це, отримати її номер і спробувати встановити його пізніше. ”

Практичні, мудрі поради, які ви можете використовувати, щоб отримати результат, а не розчарування. Ось чому я вважаю його кращим вибором візажиста там. Інші художники можуть мати незвичайні методи, але його насправді сенс і роботи.

Є так багато способів підходу дівчаток. Мало хто з них абсолютно праві і саме неправильно, це багато в чому суб’єктивні. Думаю, саме тому вони називають це мистецтво, а не наука, підходу.