знайомства поради Кейптаун:

Один з найбільш цікавих речей про знайомства в Кейптауні, особливо в міських районах, в тому, що є дуже різноманітний і еклектична суміш місцевих жителів, південноафриканці з сусідніх міст, таких як Йоганнесбург, Дурбан, Східної Капській провінції або Преторії, що не кажучи довгострокових іноземних відвідувачів з усього світу – сингли з Бразилії, Ірландії, Америки, Данії та багатьох інших країн можуть бути знайдені змішуючись з синглів Кейптауні, створюючи цікаві знайомства поле з багато можливостей для тих, хто хоче вивчити Кейптаун знайомства сцени.

Немісцевих мешканців буду говорити, як важко пробитися на сцену Кейптаун знайомства, і що знайомство у Кейптауні важко і майже неможливо. Тим не менш, з правильним ставленням і допомогою якісних послуг знайомств, хтось у Матері міста може знайти свою любов. Ось кілька основних порад для освоєння сцені знайомства в цьому жвавому місті:

• Вийдіть з машини і зустріти стільки людей, як ви можете

Всупереч поширеній думці, Кейптаун є доброзичливе місце з широким спектром культур і традицій. У місті особливо цікаво, і коктейль в одному з популярних барів Лонг-стріт, таких як сусідства, Зула або накидка на Кубу дає шанс отримати смак одне життя міста, що дає вам шанс зробити друзі теж, і зустрічатися з людьми від Кейптауна і в усьому світі. Ще одна перевага використання служби знайомств є те, що він дозволяє вам вибрати власні уподобання – вирізання багато світську бесіду і час витрачати, що бар сцені так часто представляє. Ретельний відбір та відповідності дає вам хорошу можливість зустрітися з одним типом, який відповідає вашому способу життя, цінності і переконання, що робить його більш можливим для вас, щоб знайти свою любов.

• Пам’ятайте, що виглядає іноді мають значення

Це не означає, що звичайні хлопці та дівчата не було шансів, але що це означає, що в місті, що має одні з найкрасивіших людей на землі, догляду та зусиль відіграє велику роль. Зробити більшість ваших хороших рис, піклуватися про себе і спробувати щось нове – новий колір волосся, можливо, або новий вигляд. Представляючи наші найкращі версії нас самих допоможе нам відчувати себе більш впевнено в знайомств грі, а також допоможе нам відчувати себе готовим і привабливою для знайомства в Кейптауні. Тільки не зміниться, хто ви є, або спробувати змінити занадто багато за один – це більше про підвищення вашої власної природної зовнішністю, ніж стати кимось іншим. Робота з тим, що у вас є, і ви будете сяяти!

• Вийдіть із зони комфорту

Ви, можливо, зустрів когось цікавого і потенційно придатних на вашому сайті знайомств недавно, і в даний час в цій страшній, але захоплюючої точки … перше побачення. У той час як перше побачення в ідеалі має бути щось стриманою і безпечно, таких як кава на відкритому ресторані, друге і третє дати (якщо це здається правильним), може бути веселіше. Хлопці повинні планувати щось інше, і дами повинні вийти зі своєї зони комфорту і спробувати щось нове – Піші прогулянки, картинг гонки, річкові круїзи або скутер їде лише деякі приклади варіантів весело.

• Забавні

Кейптаун є гарне місто з великим, щоб побачити і зробити. Намагаюся не приймати занадто серйозно знайомства, поки ви не готові взяти речі на наступний рівень, і зосередитися на задоволенні синглів і насолоджуєшся. Знайомства в місті Кейптаун має бути близько веселитися і насолоджуватися життям.