знайомства поради для чоловіків – 5 C про те, як знайомитися з жінками

Є 5 фантастичних знайомства поради для чоловіків, коли справа доходить до зустрічі жінок, будь ви зустрічаєтеся чоловіків онлайн, в барах і клубах або в місцевому супермаркеті. Ці 5 основних знайомств рад обговорювалися нещодавно Девід Deangelo у своїх інтерв’ю з датуванням лінії гуру, коли він брав інтерв’ю у відомих знайомства тренер Девід М.

Давайте прямо до неї, то, чи не так? Першим з 5 C про сайт знайомств для чоловіків це контроль. Самоконтроль, розширення від знайомства арені у всіх областях вашого життя, є ключовим блоком основою сильного внутрішнього ядра, що жінки будуть природно, приваблює. Людина повинна зберігати контроль у всі часи. Одна людина має залишатися в контроль над ситуацією, контроль над своїми емоціями і, найголовніше, контроль за його відповіді і реакції на ситуації. Один відмінний приклад цього, коли жінка починає грати з тобою в ігри, особливо намагаються змусити вас ревнувати. Один фантастичний приклад підтримки заліза управління знаходиться в ситуації, коли жінка намагається змусити тебе ревнувати, кажучи про іншу людину, яка хоче зустрічатися з нею. У разі, подібному цього, просто скажіть їй: «Ну стривайте, ви повинні піти з ним!” І піти. Це стимулюватиме її з розуму.

Наступним C є довіра. У світі знайомств, особливо для чоловіка, впевненість є обов’язковим. Довіра це те, що відрізняє вас від інших дати голодних чоловіків там. Носіть впевненість, як плащем, і ви будете мішенню жінок як альфа-самець кожен раз. Довіра може бути продемонстрована у фізичній манері, як ви говорите і як ви ходите. Зробіть ваші рухи повільно і обережно, свій погляд твердо і непохитно, спина пряма, груди, і плечі. Якщо ви стоїте в барі, тримайте ваш напій на вашому боці, а не перед вами, як щит. Практика випадковий кивок визнати жінок, а потім дозвольте Вашому погляду блукати до інших жінок, щоб показати їй, що ви можете мати ваш вибір з доступних товарів.

Довіра може бути навіть випромінював при наближенні та задоволення жінок в Інтернеті. Ви можете показати впевненість у вашій онлайн профіль або в електронній пошті. Після того як ви щось написати, читати ваші тексти вголос, щоб переконатися, що це звучить впевнено і сильно. Використовуйте Наприклад, щоб описати себе, розповідаючи анекдоти, які показують ваші альфа-самець природи.

З третього знайомства виклик. Чи не проблемою для вас, людини, але оскаржити жінки. Одна з найбільш важливих речей, які Девід DeAngelo передає з чоловіками в усіх його знайомства поради в тому, що якщо жінка думає, що ви легка здобич, або ще гірше, зловили, вона пропустить вас, як гарячу картоплину. У людини, ви можете передати, що ви завдання, підтримуючи стороні природи, “звільнення” її, зберігаючи “, вона повинна вписуватися в ваш графік” таке ставлення. Якщо ви зустрічаєтеся чоловіків онлайн, ви можете передати це, кажучи їй, як ви зайняті, почекати кілька днів, щоб подзвонити їй, навіть порушуючи дату.

Зухвалий Комедія наступним важливим C в знайомства і зустрічі жінок. Використовуйте своє почуття гумору, щоб показати вашу довіру, бюст її кулями і тримати її навшпиньки. Це може бути використано в будь-якому місці, будь то зустріч жінок лицем до лиця або зустрічі жінок в Інтернеті. Особливо, якщо ви зустрічаєтеся чоловіків онлайн, висміюють її для використання людиною і змусити її відчувати, що вона відчайдушно, негарна жінка! Вона хоче зустрітися з вами швидко, щоб довести, що ви неправильно!

З останнім у даному знайомства поради Девіда Deangelo і David M є чарівність. Чарівність насправді є кульмінацією використання всіх C разом узяті. Коли ви випромінюють упевненість, смішні, складною і в управління, ви не можете не створити альфа чоловічої привабливості, що жінки будуть притягнуті до, як мухи. Це чарівність ви будете класти там не те, що жінка може визначити, але зустріч чоловіків онлайн або особисто, це як невизначений феромон, який у буквальному сенсі намалювати жінку до вас, навіть слі вона не знає, чому.

Ці 5 Cи для знайомства разом, і ви побачите, що те, що Девід Deangelo йдеться в його подвійний книгу Your Dating, повністю вірно – залучення це не вибір. Залучення рівні кишки, інстинктивна реакція, яка не обов’язково залежить від зовнішності, зростання або навіть сексуальної привабливості. Те, що люди повинні розуміти, що залучення механізмів, для жінок, зовсім різні. Атракціон, на інстинктивному рівні для жінок покладається на статус альфа-самця – простіше кажучи – людина, якого вона буде притягатися до це людина, яка знаходиться під контролем, відповідальний і здатний захистити її, забезпечити для неї і навіть подужати її (години шлюбний танець будь-якої тварини, і ви будете знати, чому я сказав, що).