знайомства поради 10 кращих гірші риси в людині

На відміну від років тому, сучасні жінки мають дуже візуальне і детальне уявлення про те, що вони хочуть в людині. Завдяки телебаченню, в кіно і тому подібне, ми всі можемо зрозуміти образ ідеального стереотипу – гладка, посміхаючись, впевнених у собі чоловіків, які завжди, здається, носити і говорити правильні речі. Так, ми розуміємо, що жінкам потрібен чоловік, який дбає трохи про свою зовнішність і здоров’я, так, ми розуміємо, що жінкам потрібно більше, ніж просто знання, які ви любите їх, так, ми, безумовно, розуміємо, що ваші потреби так само важливі, як наші власні.

Легко придумати список найбільш бажаним або ідеальних рис ідеального чоловіка, однак знаючи, що жінки не хочуть також є ключовим. Дивовижна для деяких, більшість чоловіків намагаються діяти і одягатися таким чином, що вони думають, що буде залучати жінок принаймні, в тій чи іншій формі, на жаль, іноді хлопці так стараються з великої картини, вони не розуміють, коли вони дозволяють дрібниці йти.

Нещодавно найбільший швидкість світі знайомств і синглів події компанії проводив опитування жінок просять назвати те, що вони будуть розглядати найменш бажана риса для людини, щоб мати. Багато відповідей були очевидні, і не потребують список: запах тіла, погані зуби, неприємний запах з рота … великий сюрприз. Інші ж, були набагато більш унікальним і цікавим.

Жінки будуть жінки, і любити його або ненавидіти, вони дуже спостережливі, часто з речами, що середній чоловік ніколи не помічав. Риси унікальною «улюблена мозоль», що перебувають у дослідженні настільки захоплюючою, тому що багато з них потрапляють в цю категорію, – більшість хлопців навіть не розуміють, що вони питання, не кажучи вже справа вимикачі для багатьох дівчат.

Самий інтригуючий відповідь від результатів:

1) Штани, які не є достатньо довго – З деяких причин, брюки, які тільки трохи занадто коротким дійсно дратують дівчата. Одна жінка написала “Якщо вони різко Коротше кажучи, я просто погано себе почуваю і відвернутися. Якщо вони просто і дюйми або менше занадто коротке, це ще гірше. Я не можу відвернутися. Я дратуюся і огиду. ”

2) Чи не мити руки (як після відвідування туалету і перед їжею) – це одне не повинно бути пояснено. Будь ласка, панове, мийте руки, жінки помічають, коли ви не робите.

3) Сухі губи – потріскані губи перевести на тертя, піщано-паперові поцілунок, і може перетворити миле обличчя в розчарування.

4) Говорячи про будь-який інший дівчата (any!) – Це означає, що ваша мама, сестри, друзі, і, звичайно, екс. Це відноситься тільки до ранньої стадії, в першу дату або зустрічей.

5) рухомо, і говорити про ваших м’язів – Це паскудне, кульгавих і певні виключення.

6) Popping ваш комір – або будь-яка інша тенденція, яка була прохолодною два роки тому, особливо якщо він був thetrend в той час. Все, що помітно гаряче з минулого стає помітно не тільки захопленням закінчилася. FYI – тенденції не тривають довше, ніж зазвичай на рік, якщо що.

7) ім’я знижується – якщо це законно вступає в розмову або розповідь це не проблема. Але постійно падіння імен, намагається справити враження, і говорити про те, як багато відомих або впливових людей ви знаєте, це мить вимкнеться. Це не тільки дратує, це може привести її повірити, що вона не досить добре для вас, якщо вона теж не потужні або багатий, як ваші “друзі”.

8) у шортах взимку – На вулиці холодно, отримати над ним. Ти не менше чоловіки за носіння штанів, коли холодно, але у вас менше людині, якщо ви покажете, що ви занадто вперті, щоб змінитися в залежності від сезону. У гіршому випадку, чоловіки роблять це, щоб показати, як “мужній” вони, так чи інакше думати, що це мужній, якщо вони переконати вас, що вони не можуть відчувати холод. Жінки знають, ви можете відчувати холод. Пам’ятайте, що у жінок є відмінність між мужнім і нерозумно. Шорти взимку підпадає під «дурних».

9) Відмова в прийомі облисіння – Це включає в себе все, починаючи від половини розрізати на зачосом і всі між ними. Болдінг є частиною життя. Прийміть це, жінки. Обійми його і рухатися далі, так як вони роблять з провисання грудей і підстави. Таке життя.

10) Проведення XXL презерватива навколо, і даючи всім зрозуміти, що – Це не тільки розчаруванням, це неприємним і посилає повідомлення, що ви просто хочете отримати покладеної,, ймовірно, не найкраща тактика, щоб взяти, навіть якщо це ваш Єдиний гол. Це не зробить вас схожою велика людина (в обох значеннях цього слова,) це лише сприяє деградації і ви, і їй.

Не турбуйтеся, або соромно, якщо ви винні у використанні одного або більше зі списку, просто дізнатися від нього і рухатися далі. Ви завжди можете звернутися злочину жартома пізніше … Пам’ятайте, дами люблять сміху!