знаючи занадто багато про протилежне дружбу Пол часто може пошкодити ваші шанси

Здається, одна з найбільших помилок, багато чоловіків і дівчата наближається до чоловіка або жінки думаючи, що вони вже знають напевно, що всі хлопці або всі думають дами, повірте, зробити, або сказати. Вони розробили ідеї, причини, пояснення, і любить, де вони є вважаючи, що вони зрозуміли все це. І вони підозрюють, що, тому що вони читали книгу, чоловіки з Марса, а дівчата з Венери “, вони знають все про чоловіками і жінками зв’язку. І багато з них дивуються, коли з усім, що інформація, яку вони не будуть дійсно спілкуватися з альтернативні дружбу сексом.

Коли ви наближаєтеся до зустрічі, думаючи, що ви вже знаєте “, або може точно передбачати поведінку іншої людини, які ви носили допитливих про те, прав і забезпечення інша людина погодиться з вами або змінює їх розуму, щоб погодитися з тим, що ви думаєте, як, або повинні статися.

Ви можете мати тенденцію до часто говоримо про себе, але більше, ніж це, ви також підлягатиме змішуючи факти з почуттями, і почуттями з нахилами. Як приклад, ви можете щось сказати, і він / вона негайно припиняє його як нонсенс »або дає вам враження, що він / вона підозрює, що ви не” добре поінформовані з цього питання “. Волосся на потилиці встають волосся ви можете впоратися, або так ви говорите собі.

Але дійсність у тому, що ваш мозок ставить насторожі і йде в бій або режиму польоту. І так як ви застали зненацька, ви змушені провести не дуже складний зв’язку кризою в реальному часі не було книг і тренери, щоб накачати ви повні розумних ідей. Ви можете спробувати дійсно важко контролювати і тримати свої почуття і почуття, просто для них, щоб падати, як отруйними зауваженнями чи недорогі пострілів. Якщо ви коли-небудь розказаний або робив речі, які, здається розумним в момент, але пізніше з’являються, добре.

Тупий, то ви знаєте, що я маю на увазі. Якщо ви дійсно хочете з’єднатися з чоловіком чи жінкою, більшою мірою зацікавлені в розумінні, де він йде від замість того, щоб досягти угоди або переключити свою думку.

замість того, щоб припустити, що його / її досвід, факт, переваг, цілей, бажань та очікувань такі ж, як свій власний, визнати, що ви не знаєте, що його / її стимули є, тому що, швидше за все, у вас немає. І замість того, виступаючі ваші власні почуття та ідеї щодо його / її, спробувати розглянути його / її внутрішній світ з його / її масштабі і в його / її образ і почуття. Запит, що це було схоже? “Або як зробили, який змушує Вас відчувати?” Як приклад.

Не питаючи, ви ніколи не будете знати. Так що слухайте, є інтерес до людини перед вами – те, що він / вона робить, що він / вона говорить, що він / вона любить тощо. Тим більше, що він / вона відчуває себе чули, слухали, і прийнято, тим більше емоційний зв’язок, співробітництво та стабільність у відносинах.