проникнути в розум людини, який просто хоче кинути християнські Картер

Отримання всередині свідомості людини, згідно з християнським Картер, це абсолютно нормальна місія для більшості жінок. Ми, природно, хочуть зрозуміти, що змушує його рухатися, і отримати за ці очі в хто, що, коли, де і чому про нього. Проблема в тому, без правильних інструментів і право розуміння, багато пані вважають, що вони розуміння їх людиною, або його мотиви і міркування. Вони думають, що розуміють “людина-говорять” і емоції чоловіків. Але, на жаль, більшість з нас не роблять, навіть коли ми думаємо, що ми робимо.
Як правило, це призводить до страждань, розірвані відносини і сліди сліз.
Отже, як можна жінці потрапити всередину розум людини, успішно? А що це таке, що робить людину такою докорінно відрізняється від жінки? Чи справді він так сильно відрізняються?
Перш ніж ми заглибимося в це питання, я хочу поділитися питання від читача, що я недавно отримав. Я думав про неї питання на деякий час тепер і як краще на нього відповісти.
Вона написала:

Сару я хотів би задати вам питання. Я відчуваю себе абсолютно застрягли в ситуації і поняття не маю, як відпустити, тому що я став глибоко емоційно прив’язані до людини і мої почуття до нього неймовірно сильні. У зв’язку з характером ситуації це не допомогло б йому сказати, що я відчуваю. Я знала його протягом деякого часу, він нещодавно отримав розлучення від 16 років шлюбу. Був зради з іншого боку. Він робив деяку роботу над своїм будинком в лютому цього року і несподівано зробив крок на мене. Я відповів. Я просто взятий ним після цього, і передбачається, що він хотів зі мною стосунки. Я дійсно не зрозуміти відразу, що він хотів щось чисто сексуальними. Він мені подобається, і я прикріплений, тому я хочу більше з ним. Озираючись назад, я пам’ятаю, як він недбало викидаючи” ти і я не працював би ми отримали різні смаки в музиці, у вас є старі” стилі. Я не розумію, що він мав на увазі, що в той час, тому що він не знає, що музика мені навіть подобається, він був схожий склали причин. Я не реагував в той час. Для всіх тих, з лютого місяця ці слова мені набридли, тому що я не знаю, реальна причина, чому він не хоче правильні відносини зі мною. Я впевнений, що він знайде мене фізично привабливим. Сара це жорсткий жорсткий ситуація, щоб бути, тому що мені подобається секс з ним так багато, але я не хочу, щоб це було саме це. Те, що так не те, хто я є. Я ціную себе, і я люблю себе, але мої дії говорять щось інше. Я поняття не мав, як дуже сильна емоційна прив’язаність є і бояться відпустити. Я дійсно перебуваю в не місце, я хочу бути я хочу більшого від цього. Що ж мені робити? Ви вірите, що ці ситуації можуть коли-небудь стати більше, якщо так, то як?
бажаючих більше
Це такий сумний – ще не знайомі – історія! Я відчуваю емоційний біль, як я впевнений, що ви можете, і я просто хочу дати вам віртуальне обійми! Можливо те, що я повинен сказати вам, не будуть отримані, як бальзам на вашу біль серця, але, сподіваюся, ви будете приймати те, що я рекомендую вам охоче дати йому спробувати. Це все, що я можу попросити.
Коли я думав про це питання, я зробив невелике дослідження, звертаючись до християнських Картера Усередині розум людини програму, щоб оновити себе на деякі цінні уроки, які я знав, були там. І я, нарешті, зрозумів, що був звиваючись в глибині моєї свідомості.
Один з пунктів, що християнські Картер говорить у своїй Усередині Розум хлопця програми є те, що чоловіки і жінки обов’язково навпаки – тим не менш, є більше речей, які роблять чоловіків і жінок такі ж, як речі, які відрізняють їх. Ти мене до цих пір? Це ніби як шимпанзе і люди – є кілька речей, які відрізняють нас один від одного значно – все ж, людей і шимпанзе більш тісно пов’язані, ніж більшість людей знають, всього в декількох наборів генів різні, насправді.
(Дозвольте мені тут осторонь, проте, і відзначають, що відмінності між чоловіками і жінками важливо знати, тому що, якщо ви не розумієте, міркування позаду людини та її мотивації, дії, бажання, уявлення та потреби, ви будете боротися з відносинами для іншої частини вашого життя.)
Отже, маючи це на увазі, дозвольте мені бути тупим. Він відразу після сексу.
Давайте подивимося на вашу ситуацію, і намагаються поставити себе в його думці. Яка динаміка тут? Що ви збираєтеся знайти?
Перш за все, ви будете бачити, що приваблива жінка відкрила себе випадково, сексуальні відносини. Якби це було, що ви хотіли, то це було б чудово, але, очевидно, це не так. Ви були відкриті для його сексуальних домагань через вашого потягу до нього, і він був дозволений доступ до речей, до частини з вас, що він не буде в іншому випадку довелося доступ. Ви також дозволив йому приходити і йти коли йому заманеться, і ви дійсно не відповісти на його натяки, що це було просто кинути йому.
Крім того, цей чоловік, очевидно, відчув невірності, він прийшов з довгострокових відносин і, ймовірно, не готові, в будь-якому випадку, чи іншій формі, потопити своє серце і душу в інші відносини, де він ризикує отримати біль знову в тому ж порядку.
Всі ці речі, ми можемо думати і ставитися до, як якщо б людина була таким же, як і ми. Зрештою, враховуючи ці обставини, ми могли б не зробити те ж саме? Перш ніж почати люто заперечувати це, ви впевнені, що ніколи не використовував хто-небудь? Це трапляється багато частіше, ніж ми хотіли б визнати, але, щоб зупинити його, – ми повинні визнати це, з обох кінців.
Ви запитали мене, а також, якщо б все було безнадійно. Ні, я не вважаю, що вони. Тим не менш, ви, ймовірно, належить пройти великий шлях, щоб іти з цим хлопцем, і будете мати, щоб видалити себе з нього для того, щоб змусити його хочу, щоб ви більш ніж в чисто сексуальному сенсі.
Це де чоловіки і жінки дійсно відрізняються. У ситуації вище, чоловіки і жінки дійсно поводяться аналогічним чином. Проте, коли мова йде про залучення і підставою для притягнення, чоловіки і жінки різні, як день і ніч. Ви можете дізнатися більше про це в християнській Картера у свідомості людини.
Залучення і бажання, відповідно до християнськими Картер, є продуктами дефіциту. Для того щоб отримати дефіцит – ви повинні бути мало! Ви повинні показати йому, по-справжньому, що ви ходовим товаром – виходити з іншими чоловіками, вийти з дівчатами, бути недоступні для нього, коли він хоче тебе бачити. Крім того, необхідно, щоб кинути свою фізичну зв’язок з ним, і сказати йому, що він більше не може їсти, що, не даючи вам те, що ви хочете – і якщо він в порядку з цим, то досить сильні, щоб відпустити його. Не піддавайтеся і думати, що ви можете змусити його хочу, щоб ви з сексом. Християнська Картер каже, що чоловіки не надають таке ж значення, як до сексу нас леді роблять.
Таким чином, щоб Review – бути сильним і на речі з його точки зору тут – він отримує те, що він хоче від вас безкоштовно. Вам потрібно покласти цьому край, і більше цінуєте на себе, відмовивши йому в його халяви і застосовуючи себе людей, які дасть вам те, що ви хочете.
І, як і християнські Картер каже, удачі в житті і любові до вас. Ви знайдете те, що вам потрібно. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, що відбувається в голові людини, натисніть на Внутрішній розум людини
любити,
Сара