що є автентичним або емоційної чесності перемикач

Зовсім недавно, я мав справу з великою кількістю дилерів та інтернет-маркетологи, я помітив щось дуже цікаве. За останні кілька місяців, як майбутнє, і я був комфорт налаштування прорив, я багато говорив про емоційної чесності. Я вважаю, що це один з найбільш важливих факторів, як привабливість і комфорт. Жінка повинна бути в змозі довіряти, що ви не лежала до неї або намагатися маніпулювати нею. Вона повинна бути в змозі довіряти, що все у вас робиться, тому що це те, як ви себе почуваєте. Крім того ви емоції були рушійним фактором, щоб ви попередньо вибрані за допомогою жінок, один з лідерів чоловіків і захисником рідних і близьких.

Те, що я помітив, коли я робив покупки для автомобіля, що я відчуваю, коли очевидно, що деякі не є справжнім. Деякий час я не дивився у виконання Реаліті-шоу з кількома іншими хлопцями, і мій друг, і я згадав про це третій хлопець, як “Порядок денний хлопець”, що означає, що він завжди намагався отримати щось і ніколи не було “просто себе” . Якщо ви хочете почувати себе спробувати цю Покупки на Мелроуз колись. Продажів люди скажуть вам, що ви приміряти виглядає добре. Там інша вулиці, як, що в Майамі, де продажі дівчина намагалася переконати, що Tenmag сорочка на ньому була виглядав добре, коли його пучок волосся на грудях стирчав і вона додала золоту зірку Давида намисто.

Тепер же, як ми відчуваємо це, коли хтось намагається маніпулювати нами, жінки відчувають те ж саме, і, коли воно застосовується до області знайомств, це йде проти всього, у що хочуть вірити.

Жінки хочуть, щоб вірити в ідею хімії, що деякі хлопці, вони, як і інші нічого не їсти. Це не 100% правда. Є безумовно деякі жінки, які ви отримаєте разом з краще, ніж інші, але фактори, які викликають сексуальне тяжіння і хімію можуть бути виготовлені. Це не дуже настрою, але, на жаль, це правда.

Жінки не можуть відчувати, що вони до того, щоб бути залучені до когось. Вони повинні мати можливість жити в припущенні, що “Це просто трапилося”.

Є кілька способів, щоб передати це жінки:
1. Робіть все, ви говорите, що збираєтеся робити. Якщо Ви говорите жінці, що ви збираєтеся робити встати покажи, покажи її доказ. Найбільший ключ, щоб переконати дівчину ви чесні стежить через. Це причина того, що хлопці, які живуть у підвалах їх мами і грати в гаражних груп може отримати для дівчаток ONS але їхні стосунки розвалюються, ви можете тільки продати потенційним так довго. .

2. Чи не поясните, чому ви робите що-небудь. Право пояснення завжди “Мені здавалося, що потрібно робити в той час.” Ви ніколи не отримував допомогу по створенню бути людиною, ви просто слідувати вашим емоціям.

3. Підготовка до неї, як ваші наміри для взаємодії. Я зараз розповім Кожен набір, що я намагаюся отримати в штани. За даючи їй зрозуміти, в якийсь момент, що це буде сексуальне взаємодія, ви даєте їй свободу вибору і піти, якщо вона не зацікавлена. Але якщо вона залишається вона тепер погодився бути сексуальною.

з