як писати магнітних профілів

Ви коли-небудь задуматися інгредієнти для успішного знайомства досвіду? Що саме переконує в Інтернет Датер зв’язатися з іншим? Давайте розглянемо деякі успішного знайомства поради.

Загальна точка тяжіння, яка робить Інтернет Датер став зачарованим одним майже завжди те, що спіймали їх очей в профіль цієї людини. Ці маленькі шматочки золота діапазоні від вашого кольору очей, ваш улюблений роман, або ваш винним допуск їдять піцу в 2 годині ночі-список можна продовжувати нескінченно.

Справа ось у чому: не багато ласих шматочків про ваше життя мало-особливості, які були колись вважаються незначними можуть і часто очки. Ви можете запитати себе: що цікавого маленькі деталі я можу покласти в свій профіль?

Які у вас хобі? Використовуйте свої інтереси розкрити внутрішню вас.

Стів Джексон пише про свої успіху в Інтернеті знайомства: «Перше, що привернуло мою увагу, була її інтерес до науково-фантастичних романів. Я не знаю багато жінок, які мрії фанатиків, як і я, вона справді рідкість. Пізніше, коли я дізналася, що її коханий мрії автор Френк Герберт, я знав, що обшук був закінчений. Через наших взаємних інтересів у науково-фантастичній літературі, наші бесіди здається, ніколи не нудною ».

Виведення списку захоплень є прекрасним способом для людини, щоб познайомитися з вашої внутрішньої сутності. Коли інтернет Датерс прочитати про ваші інтереси, вони склеюванням головоломки, щоб ваша особистість, відкриваючи більш повну картину того, хто ви є. Взаємні інтереси та інтереси є миттєвими аттракторов.

Покажіть, що ви в “зараз”, з посиланнями на поп-культуру.

Ніколь Леві згадує про читання профіль, який тримав її увагу: “Я пам’ятаю, як дивився 40-річний незайманий три рази в кінотеатрах. Коли Джон зазначив у своєму профілі, що він, ймовірно, був кожен удар, спостерігаючи це рекордні сім разів протягом одного тижня, я був на підлозі катаються від сміху. Його профіль змусив мене сміятися так сильно,-це було тільки початком чудового відносини “.

Гумор є універсальною мовою душі-здорова доза його в своєму профілі можна тільки творити чудеса. Відмінний спосіб, щоб зобразити своє почуття гумору, порівнюючи себе поп-культури значок. Ви, як весела, як Вінсент Чейз з “Entourage”? Ви іноді Ditzy як Періс Хілтон? Люди, які можуть відноситися до вашим інтересам і смакам в сфері розваг буде звернено на вас.

Як вам виділитися серед натовпу, додавши специфіку.

Ерік Кортес пише: “Мені дуже сподобалася оригінальність в профілі автора Сесілія. Повторення у всіх інших профілів було нудно мене до сліз. Коли Сесілія відзначила, що вона вчила себе як на сноуборді на горі. Болд-немає уроків, і ніхто інший, щоб показати їй, як-я швидко зрозумів, що вона була одна. Скільки жінок там досить хоробрі, щоб взяти на сноуборді без свого роду керівництво? Я любив сенсі Сесілії незалежності і рішучість. ”

Намагайтеся не воду вниз можна познайомиться з банальним маячня “Я люблю поїсти” і “тривалі прогулянки на пляжі є кращими”, це було все сказано раніше! Замість цього спробуйте вдаючись у подробиці, що ваш ресторан вибору? Який пляж ваш улюблений? Дайте вашому профілю в перебудові, розглядаючи його і замінити те, що коли-небудь намагалися звучить і з загальним специфіку. Роблячи це, ви будете барвисто ілюструють вашу багато привабливих якостей.

Використання фотографій з реквізитом передати грайливості.

Джеймі Гамільтон згадує бачачи фотографію Руді в перший раз: “Бачачи Руді позує зі своїм маленьким кошеням один місяць був одним з найсимпатичніших пам’яток коли-небудь! Коли я, нарешті, зустрів Руді в перший раз, я помітив, що він, як і його маленьке кошеня кішка-солодкий, грайливий і дуже люблячий! ”

Позує з улюбленою домашньою твариною, гітару або дошки для серфінгу може дати іншим більш широку картину того, хто ви є, це може бути навіть вирішальним фактором у вони зробити перший крок. Візуальні ідеальний спосіб швидко привернути увагу людини, що викликало інтерес, погойдуючись їх читати ваш профіль. Б’юся об заклад, можете думати про щось позувати з в вашої наступної фотографії. Отримуйте задоволення!

Дайте людям загальне уявлення про ваших питань.

Кріс Мартеллі говорить про те, що привернуло його до Джуді: «Коли я вперше глянула на профіль Джуді, я помітив, що вона тільки що пройшла через дуже поганий розійтися. Я недавно тільки що пройшли через дуже брудний розлучення, так що я думав, що ми могли дати один одному деяку підтримку. Це було дуже освежающе, щоб розмовляти з тим, хто зрозумів саме те, що я переживав у своєму житті. Через деякий час, наші минулі стосунки здавалися такими відстань і незначним, через деякий час наш зв’язок почав зміцнюватися і щастя почав душем нашого повсякденного життя “.

Завжди пам’ятайте, що ви ніколи не самотні у своїх проблемах. Люди мають велику тенденцію проявляти співчуття і співчуття у важкі часи. Не бійтеся кажучи вже про ваших поточних питань у житті висловити те, що ви проходите. Ви можете бути здивовані і знайти собі зв’язок з дуже спеціальний людина, яка розуміє, де ви знаходитесь в житті.

© Copyright 2004 www.online4love.com