як сказати, якщо хтось лежить на вас в 3 простих кроки

Казки зробили його легким для людей, щоб сказати, якщо хтось лежить на них через постійно зростаючий ніс Pinnochio автора. Всяка неправда робить ніс дерев’яного хлопчика стають довшими. На жаль, реальне життя не так просто. І, чесно кажучи, стихійно зростаючий ніс може бути досить моторошно, коли на реальній людської особистості. Отже, чи є спосіб, як сказати, якщо хтось лежить на вас?

Очевидно, що ви не можете завжди схильні люди, щоб пройти тест на детекторі брехні. Крім того, говорить людина, щоб пройти тест дозволяє їм знати, що ви не довіряєте їм. І, звичайно, необхідно сказати, якщо хтось бреше вам без цієї людини ловлять на ваші мотиви.

Отже, що там ще є? На щастя для вас, є й інші варіанти, щоб знати, якщо вони говорять правду.

1) незвичайна нервозність

Один з надійних способів, як сказати, якщо хтось бреше вам, коли вони незвично похвилюватися. У звичайний день, якщо ви запитаєте вашого чоловіка, де він був протягом останніх трьох годин, він тоді сказав, що він був на роботі цілий день.

У день, що ваші канави чоловіком працювати на іншій жінці, він, ймовірно, заїкатися або показують ознаки нервозності, відповідаючи на ваше запитання. Це може бути спітнілими долонями, злегка запанікував особі, або, як його очі не відповідають Вашим.

Якщо ви запитаєте його таке питання, дивлячись йому в очі, він буде більш імовірно, щоб підірвати його кришку.

2) занадто багато жестів

Ще один перевірений спосіб, як сказати, якщо хтось бреше вам, коли вони роблять занадто багато жестів.

Це може бути також просто, як подряпини на задній частині голови або смикаючи носом. Саме ці прості жести, які дійсно дають народ. Зверніть увагу, якщо ваш підозрюваних брехун буде робити ці жести в багато разів під час розмови.

3) перевірку

На жаль, не всі можуть нервувати, коли бреше. Деякі люди намагаються з усіх сил, щоб з’явитися безтурботним, щоб вони не запідозрять у будь нечесній грі.

Коли ви маєте справу з кимось дуже близько до вас, спробуйте зробити невеликий перевірки тлі. Якщо ваш чоловік приходить додому незвично пізно з роботи тільки як алібі, перевірити свій одяг, коли ви впевнені, що він спить.

Шукайте будь-які незвичайні знаки або плям, які могли б сказати вам, де він насправді прийшли. Якщо ви відчули запах його одягу, ви можете бути в змозі вибрати різні аромати – включаючи свою власну, дим, пиво або, може бути духів жінки. Якщо ви добре розмов, ви можете бути в змозі ворушити щось зі свого officemates або друзями, не дивлячись, як ви копаєте за відповіді.

Нарешті, інтуїція відіграє важливу роль у навчанні, як сказати, якщо хтось лежить на вас. Якщо ваша інтуїція підказує вам, що щось не так, то ви знаєте, прийшов час, щоб перевірити на правдивість у своїх заявах. Знайти баланс між своїй інтуїції, і ваш розум. Ви можете бути здивовані тим, скільки ви будете відкривати з такою комбінацією.