30-й день народження – віха або жорна

День народження тридцятого може бути можливість реально підвести підсумки життя, яку ви мали досі. До цих пір люди, які були однією або навіть в довгострокових відносинах вважаю, що це добре, але як тільки вони попрямували до тридцять-то, воно змінюється: «Я не так вже й молодий, і я повинен був зробити .. .

Для людини, яка має шлюб, діти або дуже успішну кар’єру вони можуть плисти через це, знаючи, що вони домоглися деяких життєвих цілей вони хотіли, але для тих, хто не перебуває у шлюбі або навіть без партнера, не має дітей і не відчуває вони знаходяться у своїй мрії, це може бути дуже важким часом.

Тридцять це вік, коли, якщо ви знаходитесь у другій категорії ви починаєте припустити, що щось не так з деяких або всіх життя рішень, які ви зробили або навіть щось не так з вами особисто. У тридцять річний ви очікуєте, що ви повинні щось зробити, щоб довести, що є справжнім дорослим як мати свій власний будинок, автомобіль, що мають дітей або в шлюбі, і якщо ви ще вдома цікаво, чому речі не вийшло як Ви запланували, то напишіть список.

Цей список повинен бути реалістичною метою протягом наступних двох років, подумайте про ваших мріях і як ви можете зробити їх сталося. Наприклад, якщо ви ще не навчилися диск, а потім почати економити трохи кожен місяць і отримати попередню, навіть якщо ви знаєте, ви не можете дозволити собі автомобіль на даному етапі, зробити щось до мети. Отримати ліцензію упорядковано і почати навчання шосейно-коду і принаймні почати.

Якщо ви не увінчалися успіхом в романтику поле, то не витрачати силу-силенну часу думати про те, чому це трапилося, просто знаю, що є два ключових фактори для початку успішних відносин, і вони удачі і термінів. На жаль, ні не може бути примушений, необхідно спочатку бути досить щасливі, щоб знайти кого-сумісні до вас, яка досить складна. Тоді ви обоє повинні перейшли від ідеї любові, щоб хтось дійсно бажав, щоб зробити відносини роботу, що знову щось ніхто не може контролювати.

Але ось те, де є деяка надія, що і майже або відразу після тридцятирічних, ви можете серйозно почати шукати щось спеціальне, тому що з якоїсь дивної причини біологічному годиннику переходить в механізм, і люди хочуть, щоб заспокоїтися, вони просто повинні були Досить цікаво зрозуміти, що це не все, що і готові, щоб дійсно спробувати щось більш реальне.

Може бути, приймаєте сторону і привабливими багато людей допоможе вам спілкуватися з людьми, які приблизно того ж віку і шукає любов. Спробуйте вступ в тренажерному залі, це також допоможе вам отримати гарну фізичну форму і фізичні вправи, і ви могли зустрітися з кимось там, хоча це дасть вам потужний імпульс впевненості, а також. Попросіть друга, щоб допомогти вам з одягом або волосся, якщо ви відчуваєте, це може зробити вас менш привабливими в якості партнера. Реєстрація на лінії шлюбне агентство або на сайті і почати активно шукає когось особливого. Тільки не витрачайте час нікому в пошуку кохання і бути безжальним, якщо ви знайдете когось, але після трьох дат немає реальної іскрою то просто скажіть, що ви хочете бути друзями, тому що, коли це реальна річ він буде підмітати тебе і ви просто знаєте, що абонента когось це буде працювати.

Якщо у вас виникли проблеми з кар’єрою і необхідність переорієнтувати свої зусилля, то знову думаю про те, що аспекти роботи у Вас є досвід ви до цих пір користувався. Подумайте про те, кар’єри, які реалізують ці аспекти, і працювати, як ви можете зробити себе привабливим для цієї сфери діяльності або сектора. Вам потрібно більше досвіду або професійної підготовки, якщо так, коли і як це можна зробити? Чи є хтось, ви вже знаєте, що може допомогти вам у цьому питанні? Якщо це так називають на користь і використовувати ресурси навколо вас.

Звертаючись тридцять не повинні відчувати себе, як початок повільне зниження в старості, хоча для багатьох це може, але це тільки ще один шанс для вас, щоб зупинитися і підвести підсумки і зміни, як ваше життя йде. Перестаньте думати про те, що ви хочете, і почати отримувати те, що ви хочете – зробіть мрії у вас сталося.