Online Dating поради – хто отримує дівчину хороший хлопець чи поганий хлопець

Ви коли-небудь спостерігали тих фільмів, де безжальні крутий хлопець завжди отримує дівчина? І не здається, що погані хлопчики в школі завжди була найгарячішою дітки? Як вийшло, що красиві дівчата завжди закохуються з гіршим хлопці? Одна гарна причина, може бути зовнішність. Або ти не помітив погані хлопці завжди виглядати крутіше, ніж хороші? Але насправді ми продовжуємо вигляді богинь рука об руку з відморозками та злочинців. Отже, що ж таке відбувається?

Проблема в тому, у жінок. Вони не говорять вам прямо, що вони хочуть. Це їх природа, вони говорять мільйона слів, і жоден з них не є корисним визначити свої бажання і прагнення. Тому що в глибині душі вони насправді не знаю, що вони дійсно хочуть. Отже, що вони говорять, що хочуть людина, яка “в контакті з його чутливою стороні”, а в наступну хвилину вони закохані з хлопцями, що ставитися до них як лайно. Це може здатися несправедливим, але, що так влаштована природа.

Коли жінка говорить, що вона шукає чутливою людиною, вона говорить правду. Але це ще не все, що вона хоче. Вона хоче, щоб чоловік, який зможе захистити її, жорстка людина, і справжній герой. Вона також хоче цікава людина. Людина, яка відхилився від прямої і вузький, щоб взяти під контроль власне життя. Людина, яка йде туди, куди він хоче, і робить те, що він хоче, не питаючи дозволу. Погані хлопці такі. Вони не можуть бути чутливими, але агов, у них є всі ті інші якості. Хороші хлопці, з іншого боку, похмурим і нудним.

Погані хлопці також впевнені і самовпевнена. Вони знають, хто вони є, і не дають греблі до того, що думають інші люди. Вони не повинні бути у формі, щоб добре виглядати. Ці хлопці стали привабливими просто прийнявши свою справжню сутність і показати його світові. Істина красиво, навіть якщо це некрасиво.

І на довершення всього цього, ці хлопці представляють собою виклик. Якщо ви думаєте, хлопці, як проблеми, ви повинні побачити жінок. Вони люблять проблеми навіть більше, ніж нас. Вони дійсно вірять кожен виклик призведе до стоять завоювання. Вони є ті люди, які дійсно вірять, що в горщик із золотом на кінці веселки, навіть тоді, коли немає ніякої веселки не було видно. Вони зроблять все, щоб завоювати виклик, і як тільки вони зробили це, вони просто не відпустить. Тим більше, що погані хлопці, як правило, йдуть без попереднього повідомлення. Чим більше небезпека втратити людину, тим більше жінки хотіли б зберегти його.

Все, що в поєднанні, у нас є людина, яка потужний, вольовий, впевнений у собі, непередбачуваним і цікавим. Хлопчик, навіть я б подобається хлопець, як це! Це такий хлопець, який отримує всі дівчата!

Але не хвилюйтеся. Ви не повинні бути “г-н Поганий хлопець з відношенням “підібрати гарні дати, під час перегляду онлайн-служби знайомств. Але є кілька уроків, які ви могли б повчитися у цих хлопців. Ви можете додати всі ці якості інтернет-знайомств без зброї обов’язково стати соціопат.

Перш за все, ви повинні прийняти, хто ви. Дивіться самі, при хорошому світлі. Любити людину, яка ховається всередині вас. Це не має значення, якщо ви виродок, бізнесмен чи художник. Якщо вам не подобається, хто ви, то ви не вірні собі про те, хто ви насправді. Якщо ви добре, що ви робите, якщо вам це подобається і отримує успіх, якщо робити це, то немає ніяких причин, щоб прийняти його. Як тільки ви починаєте любити себе, впевненість буде з вами завжди.

По-друге, довіряйте своїй кишки. Подумайте, коли мова йде про важливі питання, як робота і здоров’я, але бути трохи більш ретельно на тривіальні речі. Чому ви повинні мати ваш ніч у місті планується повністю? Ти не можеш просто взяти ваш малюк, і нехай речі потік? Подивіться, що відбувається?

По-третє, не кажіть їй, все, що ви зробили або робите або збираєтеся робити. Просто тому, що ви думаєте, що ваше життя цікава, це не означає, що вона захоче дізнатися про це. Насправді, вона, як тільки вона зауважує, ви не згадуєте його часто. Але якщо ви скажете їй кожну дрібницю ви робите, ви будете народила своєму. Будьте трохи більш загадковим. Не відповісти на всі її питання відразу. І не бути доступні всі час. Як ви можете очікувати, щоб вона дивилася на вас, якщо ви завжди поруч? Зберегти деякі з себе для себе. Як тільки вона починає бачити Вас в якості таємницею, вона робитиме все від неї залежне, щоб вирішити цю загадку.

І бути джентльменом. Якщо ви ставитеся до її права, поважати її і піклуватися про неї, ви будете мати всі якості погані хлопчики плюс один. І ніякої поганий хлопчик ніколи не міг розбити це.