Ви дійсно можете довіряти людині, ви на сайті знайомств

Хізер 42-річна американська lady.Divorced з двома дітьми, вона вирішила спробувати знайомства в, можливо, отримати нового партнера.

Вона підписала контракт з одним з найпопулярніших сайтів знайомств і створити profile.The анонімність і безпеку онлайн-знайомств звернулися до неї, і вона сподівалася, що це буде працювати для неї.

Протягом декількох днів вона зв’язалася людина, який також стверджував, що шукає любов relationship.The людина була гарний, також розлучилися, і в середині сорокових років. Він стверджував, що інженер, живуть у Сполучених Штатах, але був посланий на завдання його компанією в Нігерію.

Вони стали спілкуватися і обміну пошти, і незабаром почав відносини online.He послав їй квіти, час від часу, послав вірші побутового, подзвонив їй два рази на день. Хізер відчувала, що вона, нарешті, знайшла чоловіка своєї мрії. Безсумнівно, це було ідеальним відносинам, що вона хотіла, так як її розлучення. Тут була людина, який дбав і хто показав його. Вона охоче погодилася на його пропозицію, коли він подзвонив їй по телефону і попросив її вийти за нього заміж. Вони почали будувати плани, щоб вийти заміж, як тільки він повернувся в Сполучені Штати.

Хізер відчувала все йшло добре з їх плани, поки він не зробив лиха call.He були залучені в дорожньо-транспортну пригоду і був госпіталізований. Чи може вона допомогти з трохи грошей, щоб платити за рахунками? Ну, вона дійсно допомагала. Послідовність подій дотримуватися їх. Кілька тижнів потому, вона виявила, що людина, яку вона полюбила ні реальною людиною, якого вона думала, що він тільки що was.She були прийняті нова форма інтернет-шахрайства, яка тільки з’являється – романтики чи знайомства афера.

Вона була heartbroken.She втратили тисячі доларів, щоб це було за man.She на неї іпотеку і був у боргу перед банком. Але болючий, як досвід був, він не може бути в порівнянні з емоційної болю, що їй довелося пройти.

Це займе багато місяців, перш ніж вона отримає за весь досвід, який вона описала як страшний сон. Хізер не єдина, яка є жертвою цієї нової форми scam.Many тисячі людей в Інтернеті втрачають мільйони доларів щомісяця цих шахраїв. Але у зв’язку з потайний характер Інтернету, більшість людей, які були обмануті таким чином або занадто збентежені або соромно говорити про їхній досвід. Зокрема, вперше виявлені, 145 чоловіків і жінок повідомили, що вони втратили більше $ 1 млн протягом двох місяців у 2005 році. У тому ж висновок, тисячі людей відмовилися розкрити будь-яку інформацію про свої втрати.

Найгірший аспект цих шахраїв була емоційної болю жертви повинні були пройти.
Багато хто з жертв я розмовляв з повідомили, що їм було потрібно багато місяців, перш ніж вони могли повернутися до нормального життя.

Леді сказала мені, що вона плакала багато ночей після того як вона зрозуміла, що був обманутий. Вона думала, що у неї був ідеальний коханець, і став настільки емоційно прив’язаний до нього. Розуміючи, що все це було брехнею був руйнівним для неї. Той факт, що вона була в глибокій любові з підробленим людини було те, що боляче їй самій.

Це ж досвід, як багато хто з жертв я пов’язаний з Візьміть had.The наслідки шахрайства мали стільки руйнівний вплив на їх усіх. Лікарів, юристів, помічників юристів та інших фахівців, як відомо, втрачати гроші подібним шахрайським як домогосподарок, студентів, робітників та інших країнах з низькими доходами були. Шахрайства не бачить її статусу або раси. Навіть не релігійні люди були позбавлені від цієї зростаючої загрози.

До цього моменту, тисячі людей, які там намагаються отримати над цими шахраями. Але навіть тих, хто стали жертвами обману намагаються потрапити на своє життя, ще багато тисяч створюються для афера просто зараз.

Інтернет знайомства прийшла, щоб залишитися з нами все, і багато людей знайшли справжню любов через цей шлях. Інтернет знайомства випустила багато успішних історій кохання. Це середовище, яка при правильному використанні, з правом освіти, може бути засобом залучення любові в житті багатьох людей.

Тим не менш, очевидно, що воно також все ширше використовуються для неправильних цілей. Враховуючи високий рівень успіху шахраїв однак, кращий спосіб боротьби з ними, щоб навчити себе про них.

Вам потрібно дізнатися, як відокремити зерна від полови. Знаючи методи, які шахраї використання допоможе Вам не попастися на їх витівки. Ви зможете дізнатися, що робити, щоб захистити себе і все ще бути в змозі на сьогоднішній день успішно. Чим вище рівень освіти ви знаходитеся, тим більше ви можете запобігти шахрайства відбувається з вами.