Девід DeAngelo і Джозеф Метьюз обговорити мистецтво наближається до жінок

Девід DeAngelo подвійного Знайомства Ваші нещодавно взяв інтерв’ю у Йосипа Метьюз наближенні жінок у своєму знаменитому інтерв’ю з датуванням серії Гуру. Джозеф Метьюз є відомим гуру знайомства у своєму праві, і отримання цих двох натхненників наближається до жінок разом виявило деякі геніальною прозорливістю в серці людини, залучення, а також основи наближається до жінок з “внутрішньої гри” назовні.

Близько 8 років тому, Джозеф Метьюз зневіру. Він був невдалим з жінками і знайомства, і був на момент в його житті, де він повинен був або заново визначити своє життя, або підписатися повністю. Він вирішив по-новому визначити своє життя, і побічний продукт, що інтенсивне перевизначення Мистецтво наближається жінок.

За словами Йосипа Метьюз, основний набір навичок в успішних знайомств є можливість підійти і познайомитися з дівчатами з успіхом. Без цього початковий успіх підходу, більше нічого не може трапитися. Девід DeAngelo подвійного Your Dating звичайно погоджується і закликає Джозеф Метьюз розкрити свої таємниці своїх слухачів.

Matthews показує, що більшість жінок сформує думку про вас протягом 60 секунд. Підійшовши жінок є найбільш важким частини гри знайомства, а також є найнебезпечнішим з етапів зустрічі жінок. Девід DeAngelo запитує Matthews, що деякі з його думки про внутрішню ігри, знайомства поради, щоб підвищити впевненість людини і його здібності підійти до жінок.

Джозеф Метьюз називає зовнішність, як найбільшої повісити, що у чоловіків при наближенні жінок. Більшість чоловіків вважають, що вони знаходять недоліки у власній зовнішності (наприклад, висоту, кривий ніс, прищик, і т.д.) буде настільки ж автоматично очевидні для протилежної статі, як ті несправності до себе. Однак, це не так. Пам’ятаєте стару приказку: «Ти сам собі найгірший критик”? Це вірно. Ці недоліки у вашій зовнішності, які не можуть дивитися крізь пальці, швидше за все, навіть не буде помічена жінка, яку ви намагаєтеся відкрити.

Справа в тому, – жінки і чоловіки приваблюють люди дуже по-різному. Чоловіків приваблюють жінок через їх зовнішності. Жінки, з іншого боку, не привертають чоловіки, спочатку через зовнішність. Жінки не є настільки візуальної, як чоловіки, і жінки будуть йти на людину, яка змушує їх відчувати себе більш гарною людиною, який класично “красивий” в будь-який день. Таким чином, мораль цієї байки така, ви не знаєте, що жінка приваблює фізично, так що пам’ятайте, що ви можете вішати на вашій зовнішності, але вона не є. Те, як ви змусити жінку відчувати себе всередині, будучи сильним (виступає тяжіння), впевнений у собі чоловік є набагато ціннішим, ніж ваш зовнішній вигляд.

Наступною перешкодою, що Метьюз відзначає, є “Атракціон” перешкод. Знову ж, це повернутися до наших власних очевидні недоліки. Метьюс говорить, і Девід DeAngelo погоджується, вам необхідно або змінити ці речі, або навчитися справлятися з ними. Іншими словами, кинути свою скиглити. Якщо ви не любите його, змінити його, якщо ви не можете змінити його, впоратися з нею.

Один Прекрасним прикладом цього є глухою. Глухий людина може загрузнути в тому, що він глухий, або він може вчитися, щоб обійти його, використовуючи інші засоби зв’язку, такі як миттєві повідомлення, текстові повідомлення, написання листів, читання по губах і мові тіла. Девід DeAngelo вказує, що більшість чоловіків намагаються приховати ці “недоліки”, тому що его, але стають креативними, щоб обійти ці проблеми будуть неминучі збільшити ваш успіх, впевненість і здатність справлятися з будь-якою ситуацією, яка приходить на ваш сайт. Іншими словами, голота на вигадки хитра, і вам необхідно з’ясувати, що є більш важливим, щоб домогтися від жінок, або ховається за вашою надуманий привід.

Ще один момент, що Джозеф Метьюз рекомендує знаючи, що ви хочете в дівчину і знаючи, попереджувальні знаки для пошуку, які вказують вам потрібно, щоб піти від жінки. Один великий наконечник знайомств – жінки, які піддалися сексуальному насильству, жінки, які не люблять дітей і тварин, жінок, які мають погані стосунки з батьком – всі ці фактори можуть означати нестійкою жінки. Будьте готові дивитися на ці речі в жінці залежно від того, що ви хочете в жінці.

Це все зводиться до залучення, однако. Одна з основних особливостей всіх Double Your Девід DeAngelo зустрічається програми є залучення – все побудовано на створенні тяжіння, підтримці сексуальної привабливості і зростання відносини, засновані на первинній тяжіння. Ваша головна мета, таким чином, має бути зниження власною невпевненістю і тим самим створити свій власний привабливих якостей, таких як впевненість, мужність і незалежність. Стати такою людиною, який є самостійною і незалежною від інших людей.

Відіграє провідну роль у взаємодії знайомства ще один ключовий момент у підході і знайомства з дівчиною. Чоловіки, які дозволяють жінці взяти на себе ініціативу розглядається жінками як покірна й нижчого статусу, ніж вони. Це не захищаю Домінування і ривком – але це означає, що ви повинні бути сильним у відносинах, ви починаєте, ви ведете, і вона буде слідувати.