амура фігура любов

Амур богині любові. Його участь у боротьбі Geek міфології Ерос бог кохання. Він найбільше відомий як гарний молодий бог, який закохується в красуню психіки. Історія розказана в Золотий осел, як романс римський письменник Апулей Луцій. В інших оповіданнях він постає як пустотливий хлопчик, який без розбору ранить богів і людей своїми стрілами, тим самим змушуючи їх падати глибоко в любові. Амур найчастіше представлені в мистецтві як голий, крилатого немовляти, часто з зав’язаними очима, тримаючи в руках лук і сагайдак зі стрілами.

Згідно з міфом розказаний римський письменник Апулей в Золотий осел, красивий Психея, якого любили Купідон, бог кохання, отримав безсмертя BU Зевса.

Психея в римській міфології, є прекрасної принцеси улюблені Купідон, бог кохання. Ревнивий краса Психеї, Венера богиня любові, наказав її син, Амур, щоб Психея закохалася в самого потворного людини у світі. На щастя для Психеї, Амур, а не закохався в неї і відвіз її у відокремлений палац, де він відвідав її тільки вночі, невидимий і невизнаних нею. Хоча Амур заборонив їй дивитися на його обличчя, одну ніч Психея запалила лампу і подивився на нього, коли він спав. Тому що він не підкорився йому, Амур кинув її, і Психея залишилася понуро бродити по всьому світу в пошуках для нього. Нарешті після багатьох випробувань возз’єдналася з Амуром і став безсмертним Юпітер, цар богів.

Купідон, римський бог кохання і, мабуть, найвідоміший з усіх символів Валентин, завжди грала роль у святкуванні романтики. Як син Венери, він часто зображується як пустотливий, крилаті дитини чиї стріли пронизують серця своїх жертв, змушуючи їх закохуватися. Амур походить від латинського Купідон слово, яке означає “бажання”. Своїм грецьким колегою Ерос (від якого походить слово “еротична”), молодий син Афродіти, богині любові і краси, і Ареса, бога війни. У грецькій міфології, Ерос є брат на ім’я Anteros, іноді представлений як месник ущемленим Любов і іноді зображується як символ взаємної прихильності.

Згідно з легендою, Стріли Амура бувають двох видів: Golden Arrow, що в цілому означає справжню любов, і свинцеві Arrow, яка представляє безглузде і чуттєвої пристрасті. Він також відомо, іноді несуть факел, з яким за напруженням бажання між чоловіками і жінками. Амур не завжди успішна в його починаннях, однако. Іноді його стріли відвернути людей від тих, хто закохався в них. У деяких міфологічних сказань, Венера була подряпана одна з Стріли Амура, граючи з сином, внаслідок чого богиня миттєво впала в кохання з Адоніса … перша людина, якого вона бачила після отримання рани.

За деякими даними, Амур (як Ерос) виник з хаосу, а також Тартар і землею (що робить його одним з найдавніших богів), тільки потім стає пов’язаний з Афродітою, як і її крилатого сина. Змішання Ерос (який, в даному випадку, вважалося, не мають батьків) з Хаосом, як кажуть, створив рід птахів. У деяких міфологічних сказань, він заявив, що не було ніякої раси безсмертних перед Еросом викликало все змішати. Інші легенди стверджують, що Ерос вилупився з яйця закладені Нікс, також відома як ніч. Херувими також вважалися нащадками Амура. Зображується як привабливий маленьких крилатих істот позбавлених або стрілки або сагайдаки, херувимів, як правило, не пустотливий, як їх ганебної передбачуваного предка.