весело різні ідеї датою

Ви зустріли це відмінний хлопець, і ви були на кілька дат. Тепер ви хочете взяти його на наступний рівень, але є тільки стільки разів, що ви можете вийти на обід або кіно. Ви хочете, щоб ваш наступний весело дату, сексуальний, і сміливим. Яку дату ви можете планувати?

Давайте з’ясуємо,

Зробіть знайомства приколи знову: Налаштування Винний тур цікавим

Якщо ви обидва любите вино або просто хочете провести день разом, дегустація вин є одним із кращих способів, щоб бовтатися. Майже кожен винний завод тепер пропонує безкоштовний або навіть безкоштовний винних турів для туристів. Винні заводи хочуть туристи, щоб відвідати їх дізнатися про їх вина, їх смак і, ймовірно, сприятиме вино і стали покровителями. Наприклад, Каліфорнії Winery Advisor.com сайті є повний список великих місцевих винних заводів, які пропонують безкоштовні екскурсії. В ідеалі, ми рекомендуємо вам знайти виноробню або виноробної співтовариство близько до вашому місту. Вони можуть запропонувати безкоштовну дегустацію або вони можуть стягувати плату близько $ 5 – $ 10 на екскурсію. Як тільки ви знаєте, куди ви йдете, ви можете легко знайти готелі, які також пропонують додаткові винні тури в місцевих виноградниках або ви можете планувати маршрут, який ви хочете взяти, щоб відвідати місцеві виноградники.

Налаштування сексуальний масаж пар

Масажі є відмінним способом дізнатися про новою людиною. Пари масаж здійснюється масажистів з обома членами в тій же кімнаті. Досвід пом’якшується, але терапевтичні, а також. Ви обоє відчуваєте себе пов’язаними, розслабився і повністю омолоджується. Більшість курортів і спа-центри пропонують безкоштовні безкоштовний масаж і спа-дні для сімейних пар. Як правило, ці останні для 1-1/2 день, або ви можете вибрати далеких поїздок спа. Діапазон різних стилів також надаються у формі всього тіла, аюрведичний, тайський масажі, які ви можете вибрати з

Ретро Drive-In Кіно: Виберіть режим старий добрий фільм

Drive-в кіно є великими. Все, що вам потрібно зробити, це знайти Drive-In, отримати квиток і обніматися з коханою людиною. Кращий спосіб знайти Drive-In є вихід в Інтернет. Наприклад, driveinmovie.com має повну розбивку театрів у відповідності з державним. Виберіть театр, який вам подобається, і забронювати онлайн фільм. Квитки, як правило, для друку і ви повинні нести їх до Drive-In. AVON (Лівінгстон County) Drive-In навіть має відповідний блошиний ринок, який може зробити для чудової поїздки. Будьте трохи обережні з погодою, хоча.

Політ на повітряній кулі: Fun в повітрі

Не думка про ширяють над землею на тисячі миль весело звук і абсолютно романтично? Дата в повітряній кулі може бути кращим способом отримати задоволення. Ви повинні замовити балон тиждень заздалегідь на сайтах спортивної спеціальності. Веб-сайт буде потім надати вам адресу, де ви повинні зустрітися з повітряної кулі. Рейс Схід та захід навіть розташовані згідно з уподобаннями і ви можете поділитися повітряній кулі, якщо буде потрібно. Шар має приватне місць, в яких можна притулитися з вашою датою і насолоджуйтеся поїздкою. Вся поїздка займає близько години 1-11/2 і балон оператор зазвичай надає безкоштовні закуски і напої під час поїздки.

Геокешинг: щось інше і щось нове

Уявіть собі, пошук скарбів, але у глобальному масштабі, то схованок. Гравці повинні зареєструватися на сайті, і вони потім запросив приєднатися до гри. Використання GPS координати; гравці полюють на приховані схованки іншими гравцями, а потім поділитися своїм досвідом в Інтернеті. Це нові відчуття інтерактивних ігор, які взяла світ штурмом. Звичайно, його абсолютно безкоштовно, і ви можете приховати свій схованки, а потім спонукати свого партнера, щоб знайти його, або ви можете шукати кеші від інших членів сайту. Все, що потрібно для гри GPS локатор GPS або мобільний телефон. Вся полювання може бути перетворений на пікнік веселощів і активного відпочинку.