малювати лінію між любов’ю до вашого життя і вашої сім’ї та родичів

Чому батьки і родичі сунути свій ніс на життя своїх дітей любові? Тепер це не вітається і особливо, коли одна запропонував!

Деякі з них справжні причини контролювати своїх дітей знайомства для життя, таких як небажана вагітність, венеричні захворювання, насильство в сім’ї та інші.

Інші батьки є гіршими дискримінаторів світі ще не було. Вони будуть проводити дискримінацію придатності людини для їх дочки чи сина в підставі раси, етнічної приналежності, соціального та фінансового статусу, зовнішності і так далі.

Я маю на увазі навіщо мамі допомогу, якщо людина, яку я вирішив провести залишок свого життя з потворно або чудовий, білий або чорний краса не в очах дивиться?

Крім того, кожній людині слід судити за їх характером не їхній інший аспект.

Жир або тонкий не визначає чи те, що наші діти відчувають один до одного і є справжня любов чи ні.

Де провести межу?

Якщо ваша сім’я і родичі відмовити вам в житті можливість бути щасливим з тим, хто проведе ваше серце, це дилема вибору між ними і вашої любові.

Мене надихає мого власного досвіду близького друга, де за свого бойфренда двох років повинен був запитати її залишити його, тому що його батьки були проти його відносин з іноземцями.

Вони навіть відмовилися допомогти йому фінансово, тому що вони боялися, що вона просто золотошукач після їх сімейні гроші.

Це було настільки несамовитим, бо вона з тих, хто любить бути незалежним і якщо її колишній може претендувати будь-якої втрати грошей у результаті її, він буде лежати.

Обставини, за яких його сім’я поставили його змусили його виконати тільки, щоб отримати користь від них, щоб вижити в чужій країні.

Крім того, батьки були чарівні запросити навіть далеких родичів впливати на них про відхилення їхнього кохання.

Так що їй довелося відпустити, тому що вона була тоді в університеті, спираючись на студентський кредит, не було, як вона могла б врятувати їхні стосунки.

Він продовжує повертатися

Вона думала, що все закінчилося, але він (її колишній) не дозволить їй бути. Він каже, що він не зміг забути її після періоду до тих пір, як один рік, так як вони розлучилися.

Вона теж не може, але вона не хоче бути пов’язаний з сім’єю та родичами, які ненавидять її, вона так повна страху.

Їх вид любові, який повинен мучити їх глибоко в їх серцях назавжди, тому що вони не можуть любити один одного, не побоюючись, хто підтримує їх любов чи ні.

Що ще більш, вона не знає, як підійти до її сім’ї і розповісти їм, що хлопчик повернувся, і хочемо бути прощені.

Повернутися до материнської дилема! Вони, очевидно, вимагатиме, щоб побачити його на допити, пояснення і може бути попит, що він не показує своє жалюгідне обличчя.

Куди ми йдемо неправильним, оскільки родичі і батьки?

Придане або викуп за наречену

Від куди б я не прийшов, дама не може бути одружений на його без нареченого платять придане, щоб показати свою добру волю.

Насправді деякі культури не дозволяють біднякам вийти заміж, те, що для молодих чоловіків в небезпеці одружується в їх кінці сорокових років.

дізнатися більше інформації за цією статтею за посиланням показано нижче