як я знаю, якщо я перебуваю в токсичних відносини

Якщо ви знаходитесь в токсичних стосунки, як ви можете сказати? Ось 6 докази, які ви можете бути в токсичних відносини:

1. Ваш партнер вкладає в вас (у приватних або в присутності інших людей)
2. Ваш партнер може сказати, що вони люблять вас, але їхні дії не підтримують його.
3. Якщо ваш партнер контролює – вони читають вашу електронну пошту або з’являтися в місцях, ви повинні перевірити на вас.
4. Вони намагаються змусити вас повністю залежить від них
5. Ви помічаєте, що ви змінили речі про себе, щоб сподобатися їм.

Токсичні люди змушують вас відчувати себе хворим просто бути навколо них. Отже, як же люди в кінцевому підсумку в цих токсичних відносин? Чому б вам, або будь-якого в цьому відношенні, хочуть бути поряд з людиною, яка ставить їх і контролює їх?

Є деякі глибокі психологічні причини. По-перше, токсичних відносини проходить через цикл. Вона починається з медового місяця, після чого «підірвати», то примирення. Далі цикл починається знову.

Будь-які стосунки починаються з типом захоплення етапі. Але, як відносини розвиваються ви починаєте розуміти, що ви знаходитесь у відносинах. До цього часу, це дійсно важко вийти.

Багато людей в ці токсичні відносини виріс в токсичних будинків. Вони вступають в токсичних відносини як спосіб тиражування закономірності їхнього дитинства – навіть не знаючи, що вони роблять! Вони можуть навіть не знають нічого кращого. Інші переконали себе, що вони не заслуговують того, щоб щасливим. Деякі люди, як піклуватися про людей.

Якою б не була причина може бути, ви повинні вийти зі свого токсичних відносини. Люди, які залишаються в цих типах відносин, як правило, мають низьку самооцінку або страждають від депресії.

У Вас є вибір – треба постояти за себе. У найбільш токсичних відносини, «токсичних» партнер переконав вас, що все це ваша вина. Знижуючи вашу впевненість у собі це робить його більш важким, щоб піти від відносин.

Терапія групи допомогли незліченні пари вийти або перевизначити ці відносини нудотний.

Доброю новиною є те, що деякі люди здатні розірвати цикли токсичних відносини і розвивати здорові відносини. Інші залишають відносини повністю і утворюють краще, здоровіше відносини з іншими людьми.

Ви повинні вирішити, якщо збереження відносин стоїть, або якщо ви повинні піти. Якщо ви не готові піти ви ніколи не зможете зцілити.

Після того як ви вільні від залежності, яка є основою відносин, ви можете вирішити, що вам потрібно від емоційного зв’язку. Чи не пиляти – кажуть щось на кшталт “мені потрібна ваша підтримка”, “Мені потрібна твоя любов», або «Мені потрібна ваша правдива думка”.

У всіх нас є потреби, і відносини двох вулиця з двостороннім рухом. Якщо ви не отримаєте те, що вам потрібно, інша людина повинна знати, що ви готові йти. Період.

Токсичних відносин буде тільки один шлях, і шлях веде від вас. Ви можете змінити це – взяти владу в свої руки.