Топ 10 порад – як отримати найкрасивіші жінки на землі

Хочете знати, як отримати найкрасивіших жінок на планеті? Ось 10 порад, щоб вони сходять з розуму по тобі.

Порада 1. будь байдужим!
Я ніколи не забуду, коли я вперше почув це. Це було в інтерв’ю, що Девід DeAngelo, пікап художник хрещений батько, мав з іншою легендою називається Brent. Запитав Девід Брент є різниця в тусуватися з хлопцями, які не розуміють і хлопців, які отримують його, наскільки зустріч жінок турбує. Брент відповів з найпростішої, але потужний словах: “Різниця, що робить різницю … байдужість.” Це значить, не розміщувати на будь-яке значення, крім взаємодії веселитися і бути розслабленим з ним. Помилка номер один більшості хлопців зробити, це дати жінкам деякі спеціальні привілеї і владу, тому що вони красиві, не один з цих хлопців!

Порада 2. Бути проблемою.
Існує нічого більш жінка не хоче, ніж річ, яку вона не може мати. Будучи завданням буде отримати жінки сходять з розуму по тобі. Прикладом цього є потягнувши її ближче, дивлячись їй в очі, як ніби ви її поцілувати … а потім натисненням її геть з хитрою посмішкою на обличчі. Вираз обличчя ви отримаєте абсолютно безцінні. Це також відомо як грати важко отримати і використовується релігійно від кращих гравців там.

Порада 3. Бути твердим, як скеля.
Ні, я не маю на увазі все, що нижче пояса, хоча ми будемо до цього на хвилину. Це означає, що дуже важливо, щоб ваш внутрішній гру разом. Внутрішня гра це термін, використовуваний спільнотою художник пікап, щоб описати свої думки, емоції і переконання. Два хлопця може доставити точно таку ж сходинку, але можна з тріском провалилися через невпевненість і сумнівів, що лінія буде працювати не працює, в той час як інший хлопець робить з дівчиною 5 хвилин пізніше. Я бачив це сталося кілька разів, і це відбувається тому, що жінки набагато більше в гармонії з мови тіла і тонких речей, які люди роблять, ніж чоловіки, тому вони піднімають на довірі, а також на невпевненість і потреба.

Порада 4. Чи не нужденним!
Це повинен бути номер один, але це посилання на все, що я говорив до цих пір. Визначення нужденності було сказано з Swinggcat кращі в своїй фантастичній книзі, Real Seduction Світу. Він каже: “Бажання без віри є потреба”. Прочитайте це знову. Це означає, що якщо ви хочете жінку, але є найменші сумніви, що ви зможете отримати її, ви гарантовано не отримати її. Бути байдужим є шлях, тому що це пряма протилежність буття нужденним. Ви не можете повірити, як швидко ви будете мати жінок для їх досягнення перець-спрей, якщо ви відірватися, як дивно і нужденним.

Порада 5. Тире правильний тип гумору проходить довгий шлях.
Типу я маю на увазі називається Cocky-Забавно, що називається був придуманий Девід DeAngelo. Дозвольте мені навести вам приклад. Якщо ви зустрічаєтеся з дівчиною і вона пропонує виходити з вами, що вночі, ви відповісти: “Хм, я не впевнений, що про вас тільки поки Ви, здається, весело, але ми повинні йти за кавою, перш ніж я познайомлю вас з. моє прохолодне друзів, і ви, може бути, збентежив мене. ” Це, ймовірно, отримаєте ви “Ви бачите” або щось подібне … незабаром послідувала трохи сміх, який повідомляє, що ви тільки що потрапила в золото. Жінки люблять це, і ви будете бачити кожен Казанова грав з жінками таким чином.

Рада 6. Є мова тіла рок-зіркою.
Це одна річ, яку ви напевне можете зробити в “підроблені це до вас зробити це” шлях. Вивчити шляхи хтось, як Бред Пітт ходи, стенди, дихає … він робить все повільніше, ніж середня людина навколо нього. Він знаходиться в повній контроль над своїм тілом, і ви ніколи не побачите його з напруженим мовою тіла. Це те, що жінкам підібрати дуже швидко, і це створює велике перше враження про вас, перш ніж ви навіть сказали жодного слова.

Рада 7. Установка кадру.
Кадр є основною значення взаємодії. Це напрям, в якому ви збираєтеся в і 90% часу він отримує встановлений жінок з наближається як вона є призом і Вас, бажаючи їй. Замість цього, ви повинні встановити тонкі рамки Ви, як премії та її переслідувати вас. Пам’ятайте, що жінки хочуть те, що вони не можуть мати найбільше. Ви встановити рамки, маючи стійкий вірю, що ви приз, і вона хоче зробити неслухняні речі робити. Це те, що знову буде підібраний прекрасний сприйнятливі жінки почуття, і він буде вести її дикі для Вас!

Рада 8. Мати чітке уявлення про те, як підійти до неї.
Це все про пікап ліній … чи це? Як я вже говорив, вони, як ви доставити це набагато важливіше, ніж сама лінія. Лінії ви використовуєте, тим не менш, може відкрити прагнення жінок поговорити з вами як за помахом чарівної палички. Ви також можете зайти на природний підхід, де у вас немає конкретних ліній і процедур запам’ятав а просто тримати загальну структуру на увазі. У будь-якому випадку, необхідно мати систему, щоб стежити, щоб у вас з одного ступеня до іншої, зустрічаючи її, щоб займатися сексом, без особливих зусиль.

Рада 9. Вивчіть основи будучи великим любителем.
Подивимося правді в очі, секс з цієї причини ви вчитися, щоб стати хорошим з жінками. Ви також можете знайти свою дружину або відмінна подруга, всі з яких гарантовано станеться, але секс відіграє важливу роль для нас хлопців. Дізнатися деякі основні методи, які, як було доведено відправити жінок прямо на сьоме небо. Знаючи свій шлях навколо тіла жінки зроблять її пам’ятають вас як кращий коханець вона коли-небудь мала.

Рада 10. Вчіться у професіоналів.
Є люди, яким пожертвували роки свого життя, щоб вивчити все, що можна дізнатися про зустріч і збирання красивих жінок. Вони витратили роки на вивчення прийомів торгівлі, зустрічі хлопці з подругами більше, ніж вони знають, що робити з, і, нарешті, розділяючи всі секрети вони дізналися з рештою світу.

Всі ці поради та багато іншого пояснюються дуже докладно хлопців, які дійсно присвятили своє життя, щоб мати можливість підібрати будь-якої жінки вони хочуть в будь-який час дня. Лише деякі хлопці дійсно вдалося знайти секрет, що змушує вас бог серед людей. Читайте секрети, натиснувши тут.