Які ознаки фізичного потягу

У сучасному суспільстві, краса,
фізична привабливість, сексуальність і всі звичайно розуміють, як якоїсь трансцендентної неминучим фактом; хибно блокування трьох змушує його здаватися удвічі вірно, що для того, щоб ініціювати притягання між чоловіком і жінкою, обидві статі повинна бути красивою, щоб бути сексуальною.

Це, звичайно, не відповідає істині. Визначення красивого, тяжіння, і сексуальне постійно змінюватися, щоб служити громадського порядку, а також зв’язок між три ідеї є недавнім винаходом. Деякі психологи стверджують, що розрив між поняттями краси, пам’ятки і сексуальність заснована на передумові, що обидві статі схильні фізична або сексуальний потяг, тому що жінки мають можливість переглядати так само, як чоловіки жінки чоловіки зору, в якості суб’єктів у сфері сексуального та естетичного оцінки.

У ході опитування, проведеного “еволюційний психолог”, з 10 000 осіб, які були опитані, з’ясувалося, що у чоловіків високого відношенні фізичний потяг у своїх сексуальних початківцям товаришам, а жінки надають великого значення на видне місце, цілі та грошові джерела.

Не дивно, чому більшість випадків притягнення всі вони засновані на сексуальність і фізичних атрибутів. Це тому, що чоловіки і жінки воліли б мати їх значущими іншими фізичного та сексуального здатні дати їм необхідне.

Наприклад, чоловіків приваблюють жінки, які виглядають добре, тому що це вказує на чудову силу і здатність виробляти потомство немовлят. З іншого боку, жінки приваблюють чоловіків, які виглядають добре, тому що це означає достаток у фінансових ресурсах, в яких, здатність забезпечити основні потреби своїх дітей генерується.

Справа в тому, що і чоловіки, і жінки можуть мати свої власні підставою для притягнення, але все, як правило, зосереджені на фізичні і матеріальні аспекти. Це тому, що привабливість пов’язана з тим, що фізичні атрибути мотивувати, що частина мозку, відома як “гіпоталамус”, яка буде проводити різні види реакцій з боку організму, такі як сексуальне збудження, почастішання пульсу, і піт.

Тож питання тепер, як же можна визначити окремі

явні ознаки тяжіння? Є багато можливих дій, які можуть запропонувати тяжіння. Проте реальні ознаки включають, але не обмежені наступними:

1. Візуальний контакт Це коли обидва чоловіки і жінки дивилися один на одного і миттєво продовжив моменту, як вони дивляться один на одного більше, ніж типовий погляд. Обидва повністю занурені один одному на анекдот, і кожне слово вдарить їх обох. Всі очі приклеєні один до одного, що послати повідомлення, що вони притягуються один до одного.

2. Прин Preening кошти, щоб прикрасити себе чи ретельно доглядати за себе з особливою увагою до деталей. Отже, залучення настає тоді, коли обидва будуть намагатися миттєво зробити швидко виправити і перемогти один одного простору.

3.
Флірт смикають, можливо, був більш відповідний термін. Це коли обох статей спілкуватися в спокійній манері, з тілесні дії, пов’язані з їх думки і почуття, де, найчастіше, сексуальну напругу і збудження є основними розв’язок.

4. Фізичний контакт Це коли жінка схиляється до підопічних людини і поміщає скромну руку на руку або руку. Таким чином, жінка намагається сказати іншій людині, що вона привертала до нього і що вона відкрита для можливостей, які пов’язані із зацікавленою особою.

Всі ці речі зводилися до того, що асиметрія кореляція між красу, привабливість, і сексуальності, яка говорить і чоловіки і жінки лежить на тому, як вони обидва сприймають один одного фізичні атрибути. Це неминуче, тому що його відсутність, безумовно, зберегти їх сексуально відчуженим.

Визначне правило, зосереджені на образи, які виключно на фізичні атрибути як чоловіків, так і жінок, де суспільство створило дуже важливу роль. Це зайвий раз показує, що ознаки тяжіння свідчать про ясний визначенні бажаності. Враховуючи все це, і чоловіки, і жінки повинні зробити вибір, за великим рахунком, прийняти один одного, як людські істоти перший і не порожні сексуальних об’єктів.

Слід також зазначити, що ці ознаки тяжіння може бути також обмежена на передумові, що і чоловіки, і жінки посилають ці знаки в якості квитка завоювати один одного простору з тим, щоб розпочати “отримувати до ноу-кожен-другий” стадії.