Як отримати мої колишні тому подруга від нового бойфренда – ефективний крок за кроком керівництво

Якщо ви тільки що був зламаний і ваша подруга перебуває у “відскік відносини”, ви, ймовірно, хвилююся. Відскік відносини, де вона зустрічається з кимось, щоб отримати над вами. Відскік відносини є одним із способів людям впоратися з важкими почуттями розривом вгору – вони використовуються, щоб допомогти людям перейти від когось вони дійсно люблять.

І це, мій друг, є ключовим.

Причиною вона знаходиться в відскік відносини, тому що вона намагається впоратися з втратити тебе. Наступні кілька порад допоможуть вам зрозуміти, чому вона знаходиться в відскік відносини і сказати вам, “як отримати мої колишні назад подруга від нового бойфренда.”

По-перше, ви повинні розуміти, що це не має значення, чому вона втратила тебе. Це не має значення, якщо це її вина або ваша вина. Він навіть не має значення, хто закінчив відносини. Що дійсно важливо, так це любов, що ви обидва були один для одного.

Головне те, що будь-які відносини можуть бути збережені, який заснований на реальних любові.

Тепер, якщо вона знаходиться в відскік відносини, вона збирається бути з упором на те, що не так з вашим відносинам. Наприклад, якщо ви були хорошим хлопцем, вона, ймовірно, буде зустрічатися з поганим хлопчиком. Якщо б ви були в історії каналу, її новий друг буде дивитися футбол. Або, навпаки.

сенс?

Вона робить упор на відмінності між стилями і що насправді дуже добре для вас. Це показує, що вона як і раніше зосереджена на вас, навіть якщо ви не з нею.

Якщо вона з кимось зовсім іншим це означає, що вона чогось не вистачає у ваших стосунках. Таким чином, використовувати цей час, щоб поліпшити себе. Якщо вона зустрічалася з хлопцем, який робить сирний такі дрібниці, як відпустка нотаток на її двері і листа на своїй машині, то вам потрібно працювати на показ її увагу.

Нехай відскік відносини вичерпали себе. Як вона проводить більше часу з цим новим хлопцем вона почне бачити, що він не так досконала, як вона думала, що він був. Через місяць або близько того з цим відскік хлопцем, ти починаєш дивитися досить добре. Вірте, що вона тебе любить і що вона повернеться.

Саме з цієї причини ви не хочете, щоб повзти назад до неї відразу. Дайте їй шанс зрозуміти, що вона не потрапляє в хороші речі у відносинах. Коли вона буде готова, щоб зробити хід, бути щедрим і прощати. Здравствуйте спиною люб’язно. Пам’ятайте, що ви нова і поліпшена бойфренда.

Нагадаємо, ось список того, що робити, щоб отримати колишні подруги тому з новим бойфрендом:

1. Не намагайся переконати її, що ви кохання всього її життя – ось та з’ясувати це самостійно.
2. Чи не вибачайтесь занадто багато. Якщо ви зробили щось не так, ви можете сказати, що це один раз. Після цього рухайтеся далі.
3. Не давайте ніяких обіцянок змінити. Ви будете робити деякі зміни, але ви, хто ви є, і саме тому вона любить тебе.
4. Не намагайся переконати її, що це був не “ваша вина. Зрештою вона може побачити це – але тільки якщо вона не даремно енергії захищає свою позицію.
5. Зрештою, не ніколи, ніколи, ніколи, ніколи, благати її, щоб забрати вас.

Відскік відносини може здатися, що це кінець вашої любові, але якщо ви себе вели правильно, це може в кінцевому підсумку відмінно підходить для вас обох. Тільки пам’ятайте, ці ультра потужні методи і не хвилюйтеся. Відскік відносини ознака того, що вона все ще закоханий в тебе.