десятку інтернет Знайомства Помилки профіль Отримати увагу, яку ви deserve_

У ці дні інтернет-знайомств величезний. Якщо ви серйозно мають намір знайти один і не з використанням інтернет-знайомств, ви втрачаєте на одному з найпотужніших способів зустріти потенційних партнерів. Але, як і всі, є право і неправильний спосіб для створення видатних анкету. З великим профілем, ви відкриваєте для себе цілий світ можливостей і зробити цікаві, привабливі перспективи. З неправильним, ви будете відправляти людей працює в гори, навіть якщо ви насправді пані або пан Чудово. Або що ще гірше, ви будете залучати неправильного типу відповідей.

На жаль, у величезному морі профілів, що робить одна помилка може означати різницю між датами і не багато дат! Тому, коли ви новачок в інтернет-знайомств, а не знаєте, з чого почати або ви були в Інтернеті, але не отримують відповіді ви заслуговуєте, читайте далі, щоб дізнатися найбільш поширених помилок анкету. Озброївшись цією інформацією, ви зможете створювати профіль, який буде привертати увагу!

помилка номер один: знайомства для невдах

Хоча інтернет-знайомствам для розумних людей готові до дій в напрямку мети, ви будете здивовані, як багато людей починають свій профіль з чогось на кшталт: “Я не можу повірити, він прийшов до цього.” Це дає читачам неправильну атмосферу про те, що така людина, ви. Ви натякаєте, що має бути щось не так з вами, якщо ви використовуєте Інтернет знайомств. Гірше того, вона також припускає, що є щось не так з людиною, читати ваш профіль, якщо вони повинні були “опускатися”, щоб знайти любов в Інтернеті. Ви намагаєтеся залучити людей, а не ображати їх! Таким чином, стара прислів’я мами застосовується «Якщо у вас немає щось хороше сказати, нічого не говорять взагалі.”

Помилка номер два: Так, а ви хто?

Незважаючи на стислість, як передбачається, сестра таланту, коли справа доходить до вашого профілю, занадто коротким є проблемою. Зрештою, ви повинні створити деякий інтерес, іскра якась інтрига. Не даючи читачеві щось реагувати на, то, щоб бути звернено, вони будуть просто натисніть на наступну. У той час, це правда, що люди мають коротку тривалість концентрації уваги на лінії ви хочете залишити враження, що ви когось з чимось цікавим сказати.

Помилка номер три: 101 риси ідеального партнера

З іншого боку, пише книгу однаково проблематично. Нудний профілі зазвичай йдуть в найдрібніших деталях про те, які якості ви шукаєте в свого ідеального партнера. Пам’ятайте, що вони говорять про даючи собі довгу мотузку? … Це досить часто, щоб повіситися с. Якщо ви дасте довгий список специфіку про те, хто ви шукаєте, ви відлякати занадто багато потенційно великим партнерів, які бояться, що вони не збігаються досить ваших жорстких вимог. Будучи більш помірними, вам залучити більше людей дюйма Це те, що ви хочете-отриманні як багато початкові відповідей, як ви можете дає Вам можливість вивчити більше потенційних партнерів. Ви ніколи не можете бути впевнені, що пакет свою половинку прибуде до!

Помилка номер чотири: очевидно, змучених

Ось тест: що не ваша перша реакція, коли ви читаєте, я скажу вам, що це не “Немає гравців або голови ігор.”: “О великий, я не можу чекати, щоб зустріти цей змучений, цинічна людина, який очікував гіршого . “Я ненавиджу це говорити, але жінки найчастіше винні в цьому, ніж чоловіки. Звичайно, життя може бути грубою і знайомств може бути навіть грубим, але ніхто не приваблює до негативних, песимістичний людей, які, здається, є багаж. Залиште ваш багаж в аеропорту.

Помилка номер п’ять: опис того, що ви робите, що не хто ти

Часто люди роблять помилки тільки описи заходів, які вони займатися дюйма Це здорово, якщо ви можете знайти партнера, який має ті ж інтереси, як ви, але що змушує людей закохуватися, хто ви є, а не те, що ви робите. Тому постарайтеся, щоб описати вигляд людини, якого ви. Але щоб уникнути інших загальних пастку Лістинг 12 прикметників, які описують вашу особистість. Звичайно, це дає можливість заглянути в крихітну які ви могли б бути. Але що ще більш повчальний (і розважальний) буде розповідь або короткий опис, що пояснює, як ви втілюєте конкретну характеристику.

Помилка номер шість: клонування пішов наперекосяк

Це не рідкість, щоб піти від профілю мислення, “Great-вони люблять їсти, дивитися фільми і обніматися … як і всі інші на планеті.” Проблема в тому, ваш читач досі не знаю, чому ви унікальні-чому їм взагалі потрібно зв’язатися з Вами! Щоб виділитися, у вас є, щоб ваш унікальний блиск себе через! Що відрізняє вас від інших? Що ви захоплені?

Помилка номер сім: невротичні ‘R Us

Слідкуйте за відчайдушних звучання, невротичні, небезпечні, зарозумілий, або егоїстичним. Це те, що я називаю великими червоними прапорами і запису те, що потрапляє в одну з цих категорій, і ви можете гарантувати, що читачі будуть ображені. Говорячи про те, як самотньо ви, діючи як кожному зустрічному нижче вас, або звучання, як вам потрібно когось, щоб врятувати вас заклинання проблеми. Тому, що б ви-уникнути включаючи будь-які заяви червоного прапора в своєму профілі. Іноді це тема, іноді це сигнал. Ви можете піти з деякими помилками, але це не один з них! Мати друга докази читати ваше оголошення, перш ніж відправляти його-просто щоб переконатися!

Помилка номер вісім: дитячих взяти на себе

Багато людей однієї після розлучення і мати дітей. Це життя, і немає нічого поганого в цьому. Ваші діти важливі для вас, щоб йти вперед і розповімо про них у вашій рекламі. Навіть показати картинку з них, але не робіть помилку, представляючись вашим дітям повністю взяли на себе своє життя. Якщо здається, що ваша роль, як мама або тато це все у вас є час для, потенційних покупців буде думати, що немає місця у вашому житті для них!

помилка номер дев’ять: немає усміхнених облич

Вибір зображення є ключовим чинником. -Перш за все ви повинні поставити картину! Профілі з фото отримає ще стільки відповідей, що це майже не коштує розміщення профілю без одного-незалежно від того, як ти виглядаєш! Так що не соромтеся. Але ви будете здивовані, як багато людей повідомленням негідну фото-з найпоширенішою помилкою Буття Чи не показувати ваші посмішки! Ваша основна картина ваш перший шанс справити позитивне враження і часто ваші останню тому переконайтеся, що ви подивіться щасливим, відкритим, доброзичливим і цікавим!

Помилка номер десять: дзеркало, дзеркало на стіні

Ніщо не говорить голосніше, “У мене є велике его”, то розміщення 8, 12, 14 фотографій про себе! Наявність декількох це здорово! Вам потрібен хороший постріл в голову, утішно тіла позі, а потім, можливо веселощів один з вас робити щось вам сподобається. Так як люди часто виглядають дивно інше в різних фотографій, що мають кілька знімків зменшується ймовірність того, що ваша дата буде неприємно здивований при зустрічі. Проте, розміщення занадто багато фото відправляє негативний. Палка з макс з 5 відмінних знімків.