критичні спостереження на оборонні щити жінок – те, що люди дійсно повинні знати,

Як і більшість інтерактивних ситуацій, які ми стикаємося в нашому повсякденному житті, жінки теж будуть відображатися на щит недоторканими. Вони “на варті” велику частину часу. Але щоб дістатися до її серця (хммм … інших областях теж), ви повинні розірвати цей щит або послабити, що захисний механізм.

Отже, які ж типові області турботою жінки? Чому вона підтягти її захист? Почнемо з того, існує два основних областей, де вона вважає себе вразливим. Один з них, її фізичної безпеки та інші голови. Там існує концепція, звана «психічне згвалтування”, а також, ви знаєте.

Але тоді, захисні механізми все, але природно в людях як раса. Ми захищаємо нашу ідентичність, ми захищаємо наші тіла й наші уми від зовнішніх нападів шляхом складання оборону. Не обов’язково з обладунків та битви передач, але ми робимо це з нашим его-станів теж! Подумайте про типовий бізнес-рішення, де час від часу, більш ніж один гравець боях проти одного, все з їх більш-менш прогресивні держави его. (Для довідки, я пропоную вам прочитати книгу “Ігри в які грають люди” Еріка Берна).

Один хлопець робить коментар від свого его-стану до іншого, який знаходиться в іншій державі его. Одержувач коментар інтерпретує його як жорстку критику, тому що він розглядав його зі свого его-стану і так далі. Ситуація загострюється ще далі і, як це відбувається в більшості випадків, словесна битва буде запущений.

Тепер, це не нагадує? Це відбувається в чоловіком і жінкою відносини теж!

Існує спосіб вирішити це, однак, один з кращих способів, якими я зіткнувся, щоб почати дивитися на будь-яку ситуацію з точки зору іншої людини зору. Це всі точки зору, як вони говорять. Навчитися ставити своє его протягом декількох хвилин або годин, і побачити інший бік медалі.

Це одна з найскладніших завдань, дозвольте мені сказати вам, з тієї простої причини, що тепер у вас є для роботи і перевірити власні почуття власної гідності (або, ваше власне его-стан, який, можливо, зупинявся завищеними всі ці років!). Це єдиний спосіб, яким Ви можете відмовитися від вашої очної бажання “справити враження” іншим і змінити позицію «Я в порядку, інші не в порядку”. Це не легко, але, ймовірно, єдиний спосіб мінімізувати міжособистісні зіткнення особистості романтичні або іншого роду.

Потім ви можете побачити ЛОГІКА поведінки іншої людини і бути в змозі відповісти на багато «чому» з «чому не в”, що дозволяє уникнути багатьох конфронтаційних відносин і шкідливі. Ні, ви не можете вирішити всі проблеми в житті з цією позицією, але принаймні, ви будете розглядати і поважали як людину більше розуміння.

Ця стаття може бути повторно опублікована з відповідною атрибуції автору включаючи ім’я і веб-сайту © Авторські права.