особистісні риси люди можуть використовувати, які залучають жінок – частина 2

Ось додаткових рис особистості, які жінки вважають найбільш привабливими:

• Експертиза. Якщо ви експерт в області, яка цікава ваш вигляд жінки, це може бути привабливим. Вона повинна бути представлена ​​від “Я знаю багато про це, дозвольте мені показати вам” точки зору, а не “Я спокійний, і ви не” кутом.

• Увага. Жінки люблять увагу. І що цікаво, це краще, щоб натякнути на те увагу, яку ви даєте їм, ніж бути занадто відкрито про це. Якщо ви говорите: “Я думав про тебе сьогодні вранці, і я просто хотів сказати, що мені дуже подобається звук твого голосу …” Це набагато більш потужним, ніж слухати їх скаржитися на щось, вони так думають, що ви платите уваги. Отримати його?

• Відсутність інтересу, байдужість, Challenge. Більшість жінок використовують для проведеної чоловіків в тій чи іншій формі. Якщо ви байдужі до жінки, змусити її думати, що ви тільки дзвоню, тому що вам нудно і діють майже безкорисливо сексуально, вони часто роблять все залежне, щоб привернути вашу увагу. Різні хороша в цьому випадку. Знову ж, це диски більшості жінок з розуму, і навіть якщо вони ніколи це не визнають, це ультра цікаво.

• Чарівність (увага з полірованої, гладкою підхід). Це важко описати. Дивитися фільм Джеймс Бонд, щоб отримати уявлення. І дивитися “Відчайдушні шахраї”. Зверніть увагу на Майкла Кейна характер. Charm є потужним, оскільки він має певний «Принц на білому коні” аспект.

• романтичного уяви і перспективу. Дивитися фільм “Дон Жуан де Марко» і слухати, як Дон Жуан інтерпретує світі. Замість того щоб просто дивитися на поверхню жінкою, він виглядає в ній, щоб знайти гарну частину. Романтичного уяви бачить можливості для поетичного коментарі, цікаві історії, захоплюючі історії, і емоційні інтерпретації у всьому.

• Експерт в мову тіла. Це важливо, оскільки жінки постійно посилає сигнали. Я буду говорити про це в наступному розділі.

• Сексуальне Майстерності. Жінки люблять секс так само, як чоловіки. Але, як і все інше в житті, великого любителя не легко знайти. Жінки миттєво стати залежним від умілих коханців, які знають, як змусити їх відчувати себе екстаз і навчити їх новим способам відчуваючи неймовірним.

Кожна жінка трохи відрізняється. Там не один магічний системи, до якої кожна жінка відповідає. Якщо те, що ви робите, не працює, не викидайте системи … спробувати його на іншій жінці.

Найбільш успішні люди, яких я знаю скаже вам, що вони тільки успішними, оскільки вони в змозі прийняти “ні” і не приймати це близько до серця. Знову ж, люди приймають невдалі ‘відмови’ як приватне напад на свого внутрішнього дитини. Не робіть цю помилку.

Так що почніть прямо зараз. Знайдіть хвилинку, і описати тип жінок ви хотіли б залучити і запишіть якості, які ви думаєте, буде залучити її. Потім перейти до роботи вирощуванні цих якостей.

Ідея полягає в тому, щоб створити свою власну виграшну комбінацію, а потім знайти місце, щоб використовувати його, який пропонує кращі шанси на успіх. Ви хочете, щоб зустріти, як красиві, унікальні, оригінальні і бажано.