як залучити жінок, і не доведеться витрачати ціле стан

Більшість хлопців, здається, закінчую з враженням, що вони повинні мати багато грошей, що вони можуть підірвати, щоб дійсно залучити жінок. Вони починають складіть всі витрати на традиційні знайомства, і наступне, що ви знаєте, вони в кінцевому підсумку трохи здивований, коли вони розуміють, що може в кінцевому підсумку коштуватиме невелике стан, просто щоб спробувати і отримати дівчину, щоб закохатися в них. На це я сказав … Дурниця! Звичайно, це допомагає мати деякі витрачається гроші. Так само, як це допоможе, якщо ви володіли кабріолет Mercedes або Ferrari, але це не є необхідністю., Будь-яким протяжністю уяви.

Я пам’ятаю момент, не так давно, коли моє фінансове становище було БАГАТО жорсткі, ніж вона є зараз. Я їхав 15-річна Volvo і ледь було більше, ніж трохи готівки після рахунку були оплачені. Тим не менше, я все ще зміг, щоб не мати ніяких проблем взагалі шикуються дати на вихідні, і у мене були друзі, які були якраз навпаки. Вони були більш хороші машини, набагато більш витрачається готівкою, і у них було дуже мало дат взагалі.

Так що, не думаю, що це неможливо, тому що це не. Як і Slick Rick, старий репер школі якось сказав: “Навіть у Південно я можу взяти свою жінку від них.”

Ось декілька порад про те, як залучити жінок і не витратити ціле стан:

1. Купити одяг, які поза часом.

Мій друг витрачає величезні гроші кожен рік на новий одяг, тому що він думає, що він повинен бути одним з “модних” хлопців у клубі. Так що, коли одягу на один рік більше не в стилі, він повинен піти і купити нові, які є. Зараз він в основному одягається, як він належить на березі Джерсі, і коли це захоплення проходить, йому доведеться витрачати сотні доларів більше “оновити” свій гардероб. Якщо ви купуєте одяг, яка досить позачасовий, то вам не доведеться турбуватися про це, чи не так?

2. Будьте винахідливі, коли ви берете дівчину на побачення.

Поруч, де я живу там досить багато парків держави, і ці місця є великими, щоб взяти жінку. У них усіх є красиві пейзажі, всі вони приводять до річки Гудзон і мають відмінні види, і краще за все, вони не стоять, що треба йти туди. Навіть жінки, які не здається, що вони б насолодитися на свіжому повітрі, здається, люблять ці види дат, і ви можете витратити пару годин, не витрачаючи долара на неї.

3. Змусити її платити за вас.

Жінки ненавидять почути такого роду речі, але дозвольте мені сказати вам, він працює весь час. Особливо, коли ви зустрічаєтеся з жінкою, яка є “сучасним”, вона із задоволенням платять за деякі дати. Кілька моїх приятелів звикли думати, це було неможливо, поки вони не бачили це. Є багато разів, коли, якщо жінка пропонує заплатити за щось, я дозволив їй. Це надає їй відчуття рівності, почуття незалежності, і вона не відчуває, як ви намагаєтеся «купити» її прихильність.