Знайомства – Як завоювати любов

Любов будуватиметься ваше серце з його піснями і мрійлива створити чарівний світ для вас, щоб жити дюйма Як ви будете гарантувати, що ті, яких ви так любите буду любити тебе? Як ви бути впевнені в перемозі любові?

Провести цю візуальну. Насолоджуйтеся цим постійне задоволення, що він принесе вам. І відчути себе, як чудово ваше особисте життя стала.

Ви закохані в когось. Ви хочете, щоб хтось теж тебе люблю. Що ви робите? Просто й ефективно! Візуалізуйте! Пам’ятайте, що любов є все, щоб зробити з вашим серцем і розумом. Якщо ви можете зберегти ваше серце здоровим і в хорошому відношенні з вами, то ви можете мати все любов, яку ви хочете.

Уявіть ваше серце. Ви можете візуалізувати його в АМ фактичного біологічного серце, або він може бути навіть символічне серце Валентина.

Йдемо далі і запитати ваше серце про те, як він відчуває себе сьогодні. Хіба це сумно? Самотнім? Розчарований? Зрозуміти, як він відчуває. Послухайте, що він повинен сказати. Тоді скажіть ваше серце, що ви намагаєтеся примусити його відчувати себе краще.

Який стан вашого серця? Це сумно? Або це молодий. Це виглядає здоровим? Або вона порвана або поранені? Хіба поранений? Тепер ремонт вашого серця. У вас є всі необхідні інструменти. Якщо вона розривається у місцях, зшити їх. Якщо він поранений, то лікувати його рани.

Коли ваше серце виглядає здоровим, заповніть її до країв світла. Уявіть собі яскраве світло потоку у ваше серце і досягти її кожному куточку. Ваше серце не тільки здоровим тепер він навіть почуває себе живим. Слухайте своє серцебиття?

Змушують його відчувати себе добре. Спасибі ваше серце для тримати вас в живих. Аплодують своїй невтомній роботи. Чим більше ви будете дякувати ваше серце, тим здоровіше він стає.

Тепер, коли ваше серце здоровим і щасливим, ви готові, щоб завоювати любов. Уявіть собі людину, яку ви любите або кого ви хочете більше всього. Див людина ясно? Як вона / він виглядав? Який колір волосся? Яку одяг, яку він / вона носить? Який зріст людини? Чи жест, який чітко його / її?

Нехай людина з’являється перед вами. Як далеко знаходиться людина? Приведіть його / її ближче до в самий п’ять футів від вас. Тепер, малюнок вашого здоров’я серця пов’язано з його / її серце. Ви можете використовувати будь-які матеріали, ви хотіли для підключення. Канатні, ланцюгові, атласна стрічка – це може бути все, що завгодно. Це може бути навіть уявними. Мета полягає в тому, щоб підключити любов до любові, так що сенсу потоків енергії між вами обома.

Після підключення любові, візуалізувати себе робити щось люблячих людини, яку ви любите. Роби все, що люди, які люблять один одного робить. Йти рука об руку, йти на танці, сидіти навпроти для морозива, люблять один одного, обіймають один одного – ви можете навіть поцілувати один одного.

Чим більше ви собі людину, яку ви любите так, як описано вище, тим сильніше любов тече між вами обома. Поки в один прекрасний день, ви дійсно не обійняти і поцілувати людину сказати, як сильно ви любите його / її.

І якщо коли-небудь ви відчуваєте, що любов починає зникати, проходити через візуалізацію знову.

Нехай любов жити вічно.