П’ять порад, як уникнути різанини день святого Валентина

День Святого Валентина ніколи не була моєю довгою масті. Справді, деякі з моїх найменших романтичних моментів прийшли на день задоволення коханця. Можна сказати, що я імператор День різанина святого Валентина. Зараз, звичайно, я ніколи не хотів, щоб все було саме так. Часто мої наміри були благородні, і я хотів зробити правильно моєї коханої людини, але тоді речі зараз відбуваються. Незважаючи на блискучі стратегія виявилася в кашу. Наприклад, два тижні, перш ніж я зробив пропозицію своїй дорогою, я сказав їй, щоб заблукати. Допустив, що ми зупинилися знайомства 14 місяців раніше, але, через два тижні, перш ніж я зробив їй пропозицію 1-го березня, я сказав їй, що я не був її хлопець (два тижні дорівнює

14 днів; відрахувати назад чотирнадцяти днів з 1 березня і в який день це було б)?.

На другий день святого Валентина, я сприяв концерт і втратив $ 700 ми не повинні втратити. Я вже не кажу про ті часи, я забув купити подарунок або карту або будь-яку іншу річ, яка, можливо, отримують повідомлення, що я дійсно люблю її і думав про неї. Ні, День святого Валентина часто були менш, ніж піковий момент в моїх відносинах з моїм чоловіком і коханцем. Я думаю, що в цьому величезному світі, в якому я живу, що я не єдиний, хто мав проблеми правильні речі в День святого Валентина. У даній статті розглядаються п’ять порад, як уникнути різанини День святого Валентина.

1) Напишіть дату на кожен календарний у вас є. У сім’ї, на робочому місці, у своїй камері, на автовідповідач, де б можна поставити липкі лист, щоб нагадати вам особливий день, покласти його туди.

2) Пам’ятайте, що День Святого Валентина не повинні бути про секс. Сенс цього конкретний день, щоб показати глибоку насолоду для кого ти любиш найбільше. Це схоже на справжнє, що хтось з даючи їм вашої пильної уваги, і перегляд їх, що вони означати для Вас більше, ніж будь-яке інше особа або осіб на планеті. Йдеться про прослуховування їх і виконують свої глибокі емоційні потреби.

3) вжити належних час планувати ніч. Почніть планувати в перший місяць. Що купувати і що робити? Де б Ви хотіли виходити з вашим партнером? Щоб допомогти в цій справі, має сенс, слухали вашого чоловіка або коханця, щоб почути його або її найглибші бажання і думки про те, що романтична ніч буде походити. Якщо вони не дають ніяких підказок, то запитайте їх. Краще не припускати, що вони хочуть того ж, що ви хочете.

4) Встановити право бюджету. Для деяких рідних і близьких, вони хочуть бути щедро з класним подарунки, але для більшості, вони будуть, як простий елегантністю. У випадку більшості жінок, безпеки, включаючи фінансове забезпечення значну цінність. Розорення банку за одну ніч задоволення може призвести до великої шкоди в майбутньому.

5) до кінця. Планування є захоплюючий вечір не те ж саме, як з одним. У даному випадку це не увага, що розраховує. Фактично виконуючи плани виграє темні і серце вашого чоловіка або коханої людини. Для багатьох романтиків, День святого Валентина результати в багатьох нереалізованого потенціалу Часто ці очікування йдуть нереалізовані за поганої якості зв’язку або егоїзм які в свою чергу часто призводить до різанини День святого Валентина. У цій статті обговорюються п’ять порад про те, як досвід є День святого Валентина важливі.