Сваха Review – це сайт варто використовувати

У цьому сват огляду, ми будемо обговорювати основні функції сайту, хороші, погані, і всі між ними!

Сваха це сайт знайомств для людей, які в основному шукає відносин. У той час як є можливість на сайті, щоб подивитися на “випадкові” відносини, більшість людей тут шукаєте для знайомства і шлюбу, а не кидає. Сам сайт налічує більше 2 мільйонів зареєстрованих користувачів, з більш ніж 50000 приєднання щотижня. Це пропонує велику різноманітність у типах людей, яких ви можете зустріти, і майже гарантує ви можете зустріти людей місцеві до себе. Це один з найстаріших сайтів знайомств в Інтернеті, з великою репутацією для досягнення успіху.

Позитивні особливості, зазначені у цьому сват Огляд

Інструмент для пошуку феноменально на сват. Цікава особливість цього сайту, у них є свої заплатив членам з’являтися вище в пошуках. Це здорово, тому як Інтернет Датер, ви знаєте, що люди, які готові платити за послугу набагато серйозніше ставляться до онлайн-знайомств.

Інструмент пошуку також вчить, як ефективно шукати. Якщо ваші пошуки занадто широким або загальним, це дасть вам пропозиції про те, як знайти те, що ви, здається, шукає.

Крім того, Ви можете шукати ключові слова інших профілів народів. Дивно декількох сайтах знайомств є ця особливість, яка робить його плюс для сват.

Існує інтерактивний інструмент для знайомства бар, що робить його дуже легко оптимізувати ваш браузер для швидкого доступу до різних аспектів сайт знайомств.

негативні риси зазначив у цьому свахи огляд

Сваха не вистачає деталі в профілі, що багато інших великих онлайн-служби знайомств є. Більшість послуг, які орієнтовані на людей, які серйозно ставляться до онлайн знайомств та пошуку тривалі відносини забезпечують більший критерії інформації, щоб заповнити в профілі.

Якщо ви не платити за послугу, ви не можете використовувати функції обміну повідомленнями, які вона має. З безкоштовним членством, ви тільки дозволили створити профіль і шукати і переглядати профілі інших народів. Не звертаючи, немає ніякого способу, щоб вступити в контакт. Це і добре, і погано. Це дозволяє людям на сайті знаю, що інші люди серйозно ставляться до знайомства, але вона також не дозволяє, щоб промацати грунт трохи, перш ніж витрачати трохи грошей.

витрати

Сват досить стандартно з його структуру ціноутворення. Один місяць членство обійдеться вам $ 29.99, і якщо ви підпишіться на кілька місяців за один раз ви бачите зниження щомісячних витрат. Ціна терезів усе, аж до $ 9,99 на місяць, якщо ви платите за весь рік.

загальний

Загальна редакція тут кращі безкоштовні сайти знайомств згоден, що сваха отримує позитивний відгук. Від людей, які залишили зворотний зв’язок досі, ми бачимо, що наші користувачі погоджуються. Через свою великий користувальницький інтерфейс і членська база, ми повинні оцінити його про 7/10.