Секрети успішного першого побачення

Який був би складнішим для вас, приймаючи когось на перше побачення або виступаючи в суспільному середовищі? Ok. Очевидно, що відповідь дає публічний виступ, але ви були б дуже здивовані, дізнавшись, як багато людей нервувати про перше побачення. Я знаю кількох людей, які вибирають на сьогоднішній день не тільки через те, щоб піти по цьому першому.

Знайомства не так складно, як деякі говорять. Це безумовно не те, що ви бачите по телевізору, коли одна особа є дзюркотливий ідіот, а інший невротиком. Життя не схожа на Секс у великому місті. Вибачте. Знайомства насправді весело. Пам’ятайте, що людина, якій ви збираєтеся зустрітися з іншого боку, що двері буде також збирається на перше побачення і, ймовірно, теж такий же нервової, як ви.

Ну, я тут, щоб допомогти. Я пройшов через всі знайомства експерт статей у провідних журналах з цієї теми, таких як Cosmopolitan для жінок і журналу Maxim для чоловіків і зібрав цей список перших рад дату. Вам не потрібно слідувати кожен з до точки, але зберегти деякі з них на увазі.

Зробіть план резервного копіювання – погода може змінитися несподівано, ресторанами може закрити від електричних проблеми, або ви можете втратити ці квитки Red Sox. Зробіть резервну копію плану на всякий випадок ваші плани дата прийняти несподіваний оборот.

не плануєте Короткий формат дати – Немає необхідності, щоб розпланувати все життя разом. Почніть з простого, один або 2:00 дати. Якщо все піде добре, ви завжди можете тримати дату збирається. Тим не менше, немає нічого гірше, ніж планувала подія на цілий день після того, як ви розумієте, п’ять хвилин в даті, що у вас немає нічого спільного з іншою людиною.

Бути пунктуальним – Там немає більше ознака неповаги, ніж спізнитися на перше побачення. Прокласти маршрут до вашого становища, прибувають рано, і показати свою дату, що ви піклуєтеся про них і плани, які ви зробили разом. Вважайте, що це, як співбесіда. Якщо ви добре трудитися, ви будете доплатив в кінці дати.

Домовитися про дрес-код – При плануванні дати, говорити про те, що ви будете носити. Немає нічого більш ніяково, якщо одна людина з’являється в костюмі, а інша носить джинси і сорочку.

Комплімент, але не більше ніж зробити це – кілька хороших слів змушує всіх відчувати себе добре, але стійкі коментарі про зовнішність іншої людини, особистість, тіло і т.д., старіє і може здатися відчайдушним і іноді моторошно.

Пити відповідально – кілька напоїв може зняти тиск з датою, але не діяти, як ви переживали вашу давнину братства. Надмірне вживання швидше за все, принесе деякі погані сторони вашої особистості, і це не допоможе, ваші шанси на друге побачення.

Баланс говорити і слухати – Зверніть увагу на кількість часу ви проводите говорити проти прослуховування. Якщо ваги зважування в будь-якому напрямку, подивіться, щоб збалансувати його. Намагайтеся не домінувати в розмові з розповідями про себе, або.

Тепер, коли ви отримали вашу дату і ви розпланували все, щоб точна деталь, ви збираєтеся потрібно десь весело йти. Ось список деяких з речей, які можна робити разом:

Зіграйте в міні-гольф
Відвідати карнавал або справедливим
Перейти дискотека боулінг
Спостерігати схід сонця чи захід разом
До Comedy Club
Відвідати музей
План пікнік у парку
Піти на екскурсію у свій власний місто
Відвідувати спортивні заходи, такі як ігри в бейсбол
Орендувати каное або байдарку і рядки навколо найближчого озера
Візьміть приготування їжі або кераміки класу разом
Піти в зоопарк
Грати в настільну гру, такі як Trivial Pursuit
Випікати печиво разом. З шматочками шоколаду є особистим улюбленим
Поїздка в сусіднє місто, ви ніколи не відвідували перш