Топ криголама знайомства питання – сайт знайомств

Коли ви йдете на перше побачення, що була організована агентством ви можете нервувати і не знаю, про що говорити з незнайомим. Так що це гарна ідея, щоб планувати заздалегідь і з’ясувати, що ви збираєтеся говорити про перш ніж ви йдете, що дуже важливо перше побачення. Ви хочете, щоб справити хороше перше враження на ваших дати, тому що якщо ви цього не зробите ви можете не отримати другий шанс. Ось деякі з яких належать питання, які будуть великі криголами, щоб допомогти вам почати великий розмову.

Запитувана дати “Яка ваша кар’єра?” Це велике питання криголам для першого побачення. Після вони говорять вам про свою кар’єру, ви можете розповісти їм про вашу подальшу бесіді. Їхня кар’єра є важливою частиною їхнього життя, але це не питання, який є занадто особистим запитати на першому побаченні. Пам’ятайте, що люди зазвичай люблять говорити про себе. Ви також можете попросити вашого дата “Чи є у вас домашні тварини?” Люди зазвичай люблять говорити про своїх домашніх тварин, якщо вони є. Може бути, ви виявите, що ви обидва собаки або любителів кішок.

Ви можете запитати їх “Які захоплення вам подобається у вільний час?” або “Які інтереси у вас є?” і, можливо, у вас буде загальна зацікавленість у діяльності, яка може стати частиною вашої другої дати, такі як приготування вечері разом, якщо ви обоє любите готувати. Спільні інтереси та інтереси, як правило, те, що іскри відносин. Коли люди йдуть на побачення вони хочуть знайти когось, щоб розділити свою пристрасть в житті з ними.

Пам’ятайте, що ви не з ними співбесіди, хоча, перше побачення все про отримання знати когось так старатися, щоб розмова приходять природно і розслабленою наскільки це можливо. Запитайте випадкового питання типу “Де ти виростеш?” і “Чи є у вас брати і сестри?” , А потім після того, як відповісти розповісти їм трохи про своє рідне місто та сім’ю. Ви можете бути здивовані, дізнавшись, у вас є подібні починання. “Моя улюблена їжа?” є відповідною темою говорити про це може супроводжуватися питанням: “Який ваш улюблений ресторан?” так що ви можете піти туди разом на друге побачення, якщо у вас є зв’язок один з одним.

Ви, ймовірно, буде цікаво дізнатися, яку музику вони люблять слухати. Так що не забудьте попросити його або її “Яку музику ви любите слухати?” і може бути, ви дізнаєтеся, що ви обидва завзяті любителі опери, або ви обидва, як багато хто з тих же груп. Ця інформація може допомогти вам спланувати майбутні дати, такі як йти в концерт разом. Ці питання мають дві мети, вони можуть тримати ваша розмова від йти застійні і допоможе вам дізнатися людини, якого ви зустрічаєтеся так що ви будете знати, якщо ви хочете продовжувати бачити цю людину вдруге чи ні. Отже, пам’ятайте, у вас немає причин боятися зустріти кого-небудь через агентство в перший раз, коли ви готові до цього перший розмова.