Чоловік і дружина, які не можуть жити одне без одного не “міф” або кліше.

Існує старий анекдот про людину, comigg в храм щодня і просять Всевишнього у своїх молитвах, щоб допомогти йому виграти в лотерею! Він робить це протягом багатьох років, кожен раз, молячись з теплом і пристрастю і в якийсь момент ангели стали так зворушений з тими, щирі молитви, що вони звернулися до Господа: “Чому б вам не дати йому виграти цю лотерею” і Б-г сказав: “Я не проти що дозволило йому виграти його, але він ніколи не купив лотерейний квиток!”

Необхідно вжити заходів, щоб змінити стан речей у вашому житті і особливо, якщо мова йде про пошук партнера життя. Будьте впевнені, що він хоче, щоб ви “виграти в лотерею”, і все що вам потрібно зробити, це створити кімнату за Його милість.

В “Mordinson” Ми допомагаємо тим людям, які вирішили спробувати знайти своїх однодумців за межами їх власних міст і країн. Це вірно як для чоловіків і жінок, але, звичайно, зміни більше для дам, тому що вони є тими, хто насправді вийти з дому, щоб жити зі своїми чоловіками за кордоном. Проте обов’язок людини, яка одружується на жінці з іншої країни, щоб переконатися, що trqnsition йде так гладко, як це можливо і вона добре піклується про. Є, звичайно, буде ностальгія, одна людина, яка переїхав до США з України близько 15 років тому сказав, що ностальгія триває близько 1 року, поки людина не повернеться в Україну для відвідування, а потім повертається в Штати! На зворотному шляху в США можна було б зазвичай кажуть: “Ну ось, тепер я повертаюся додому!”

20% від любові, яка у вас є у вашому шлюбі залежить від людини, який ви одружилися і з 80% залежить від речей, які ви робите один одному щодня. Реальність сильно відрізняється від того, що вони показують у фільмах і пишуть у романах, ви не “впасти” в любові, ви насправді побудувати його! Термін “любов” або “закоханість” часто неправильно і використовується для опису те, що ми назвали б закоханості. Люди помилково очікувати, що відносини, щоб створити любов за замовчуванням, просто тому, що вони колись знайшов його один одному дуже привабливою і чарівною. Тільки пара, яка чітко розуміє, маршрут любові є шанс, щоб підтримувати його протягом тривалого часу і фактично підняти його на новий рівень якості. Є так багато “маленьких” Що люди можуть, але не роблять, щоб сподобатися один одному просто тому, що вони вважають, що це не так важливо. Бути добрим і вдячний один до одного є основною частиною стратегії для досягнення успіху в сім’ї. Існує дуже стара приказка: “посмішкою і без молока краще, ніж склянку молока без посмішки”. Якщо дві людини дійсно зацікавлені в створенні домашнього разом, вони повинні працювати разом, щоб це сталося і в кінці кінців процес модернізації їх любов стане основною причиною їхнього існування.

Чоловік і дружина, які не можуть жити одне без одного не “міф” або кліше. Це можна досягти, ви можете домогтися цього з вашою майбутньою дружиною, але it’sa виклик і жорстке. Правду сказати, багато людей вирішили не приймати цей виклик, коли вони одружуються. Ті зазвичай розлучаються.

Будівництво будинку разом на відміну від усього в житті, це вимагає енергії, зусиль і самовідданості, але це є однією з причин, яка гідна зусиль!