Як справити незабутнє враження на швидкості датою

В знайомства в перший раз, перше враження може тривати все життя … Бути може, тому, що ви ніколи не отримаєте, щоб виправити неправильне враження. Тим більше у швидкості знайомств, де подружні пари дали кілька хвилин, щоб дізнатися один одного. Ось кілька порад швидкість знайомства гарантовані, щоб справити враження, яке буде тривати все життя … разом.

погляди, погляди, погляди

У той час як прислів’я, краса оманлива, безумовно, вірно, ніхто не посміє заперечувати, що виглядає це також важливо, особливо в початковій стадії знайомства. Один з класичних швидкості поради знайомств виглядати на всі сто. Одягайтеся відповідно і чисто. Ніщо не може зрівнятися хороший догляд у Speed ​​Dating. Переконайтеся, що ви також отримали право дрес-код. З’являтися в сексуальних числа, коли ця подія насправді просто святкове і повсякденний одяг може зруйнувати ваші шанси. Якщо ви не впевнені, попросіть організаторів те, що люди зазвичай носять. Вони впевнені, що мають багато швидкості поради знайомства поділитися, а також.

посміхатися

Це один з знайомства поради, які ніколи не зможе працювати. Усмішка не тільки скрашує ваше обличчя і робить вас ще більш гарною, він також зробить вас більш доступним і зручним, щоб бути с. Люди миттєво розслабитися в присутності людей, які щасливі.

Контакт з очима.

Ще один з тих знайомства поради, які ви не повинні залишати без, зоровий контакт не тільки показує, що ви зацікавлені, але і, що є справжнім і цікавою людиною. Людей більше приваблюють люди, які дивляться на них прямо в очі, коли вони розмовляють.

Бути цікавим

Люди часто роблять помилку, беручи цю та інші подібні знайомства поради буквально. Бути цікавим не означає, що ви будете діяти, як ніби ви щойно прийшли з іншого виміру або домінувати в розмові, поки ваша дата не дізналися як “цікаві” ви знаходитесь. Прагніть дізнатися більше про вашу датою. Буде цікаво. Ви будете більш цікаво, що шлях.

Запас на можливі питання

Там немає нічого поганого в найближчі там у повному бойовому спорядженні. Be, приготовані зі списку можливих запитання. Там не найгірший спосіб закінчити знайомства розмова, ніж у тиші.

Не перестарайтеся компліментів

У той час як це добре, щоб говорити приємні речі, не перестаратися компліментів може означати вірну смерть на день. Overcomplimenting справляє враження нещирою, навіть якщо ви насправді. Це також зробить вас з’являються відчайдушні і нужденним. Це один з знайомства поради, які ви не повинні не пам’ятаю!

Будь самим собою

Рада бути самим собою, ймовірно, були включені в сотнях статей Speed ​​Dating поради в землю, але все ж, люди, здається, не отримати це право. У той час як немає сенсу прикидатися кимось, ким ви не, це не означає, що у вас є, щоб показати вашу дату всю себе, в тому числі гірша частина. Будь самим собою, але бути вашим кращим себе.

Чи не Space Invader

Є люди, які є просто клаустрофобії, коли мова заходить на дотик. Пам’ятайте, не вторгатися в особистий простір іншої людини, так як це є одним з основних нетактовність у Speed ​​Dating. Будьте чутливі. Якщо ви відчуваєте, що ваша дата незручно з ваші дотики, не дуже близько.

Не міняйте Особиста інформація

Одне з правил у швидкості знайомств є не дають ніяких особистих даних. Якщо ви два дійсно зацікавлені один в одному і перевірити один одного в списку після цього знайомства організатор переконайтеся, що ви два гаки знову.