жінок – перемога моєї колишньої резервної – перемога моєї колишні тому магія way_

Для жінки порвати з людиною, якого вона любить може бути одним з найважчих часів у її житті. Було б здорово, якби ви могли просто смикається ніс, як Саманта в “Зачарована”, і все буде ОК ще раз. Але це не так, як у реальному житті, ви знаєте “перемоги мої колишні назад” не все так просто.

Перемога колишні тому є досить складною справою, не роблячи поширених помилок більшість жінок роблять відразу після розриву. Деякі з цих помилок, викликаних емоціями просто дичавіє, інші, тому що немає ніякого плану на перемогу мого колишні тому.

Я зупинюся на трьох з найпоширеніших помилок, і я також пізніше обговорити план з нетрадиційною stratgeies, який працює, як за помахом чарівної палички в отриманні колишні тому.

1. діючі нужденним-не проявляють жодних ознак потреба.

Ви ж не хочете, щоб показати будь-які ознаки того, нужденним або відчайдушних. Більш емоційно ви отримуєте перед вашим колишнім або його сім’ї та друзів тим більше сил дасть йому. Ви повинні показати, що у вас є свої емоції під контролем, і ви дієте зрілих про розійтися.

Подумайте про це на деякий час, ви б вважали за краще ви повернулися разом, бо він тебе любить чи тому, що він відчуває жалість до вас? Як ви думаєте, довго триватиме відносини, якщо ви повернулися разом, тому що він шкодує вас?

Вам потрібно здаватися сильною і в контролі. Найкраще, що ви можете зробити, це погодитися з розривом вгору. Скажіть йому, що вам обом потрібно простір, і було б краще, якщо були б обмежені контакти між тобою та ним на деякий час. Це дозволить встановити його назад, тому що він очікував вас бути більш «нужденним».

2. викликом вашим колишнім знову і знову.

Вам потрібно місце після перерви, щоб отримати ваші думки разом і свої емоції під контролем. Ну, він потребує його простір, щоб продумати, що його життя буде без тебе. У більшості випадків у нього буде другий думки про розійтися. Але, ви повинні дати йому час, щоб зробити це, ви не можете постійно дзвонити, текст або електронною поштою його весь час.

Це “П’яний набору” кордону на час сталкер. Переслідує його знищить всі шанси, ви можете мати на перемогу колишні тому.

3. Немає плану-погана порада.

Якщо ви не мають доведений план, який працює, як за помахом чарівної палички, то ви будете підлягати погані поради від сім’ї і друзів. Все, здається, думають, що вони відносини експерта, і вони більш ніж готові поділитися своїм так званим досвідом.

“Перемога моя колишні назад” занадто важливі для вас і вашого майбутнього, щоб просто взяти неправильні поради від аматорів. Отримати право план на отримання колишні назад!

Ви можете думати, це майже неможливо, щоб повернути його, але ніяких ситуацій не неможливі. Уникаючи над помилками діючих нужденним, стає напів-сталкер, і з поганою пораду ви можете бути щасливі знову. Тепер ви просто повинні отримати план, і вам буде добре на вашому шляху “перемоги мої колишні назад”!